REKLAMA

J. Kaczyński brał udział w... Powstaniu Warszawskim? Politycy KO na tropie "sensacji"

Politycy Koalicji Obywatelskiej - Barbara Nowacka i Dariusz Joński - rozkręcają rzekomą sensację w mediach społecznościowych, jakoby na oficjalnej rządowej stronie premier.gov.pl była informacja, że Jarosław Kaczyński (urodzony w 1949 roku) brał udział w Powstaniu Warszawskim. - Średnio rozgarnięty człowiek widzi, że mowa o jego ojcu - komentują zniesmaczeni internauci.
 J. Kaczyński brał udział w... Powstaniu Warszawskim? Politycy KO na tropie
/ YT print screen/Gazeta.pl | screen YT

Na stronie premier.gov.pl info -Jarosław Kaczyński w 1944 brał udział w Powstaniu Warszawskim a urodził się 1949! Nieprawdopodobne,a jednak!

- pisze poseł Dariusz Joński. 

 

Kaczyński. Urodzony w 1949, w 1944 walczył w Powstaniu Warszawskim 😳

Info ze strony premier.gov.pl

Są śmieszniejsi niż żarty o nich.

 

- pisze Barbara Nowacka. 

 

Pani poseł, akurat pani nie podejrzewałam o brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Pomogę - zdanie o udziale w PW odnosi się do Rajmunda Kaczyńskiego, ojca Jarosława Kaczyńskiego

 

- odpowiada Dominika Cosić.

 

Opozycja jest jednak żałosna. Który to już wpis polityka o rzekomej sensacji, gdy średnio rozgarnięty człowiek widzi, że mowa o ojcu

 

- komentuje blogerka Kataryna.

 

Zauważyłem, że poseł Joński @Dariusz_Jonski mówi coś o powstaniu '44 w kontekście wicepremiera Kaczyńskiego - oczywiście na podstawie źle odczytanej informacji na stronie KPRM.

A pamiętacie to?

 

- pisze Sławomir Cenckiewicz, przypominając wpadkę Jońskiego, który kilka lat temu stwierdził, że Powstanie Warszawskie wybuchło w... 1988 roku.

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura