Szłapka powiadamia prokuraturę ws. Czarnka! „Jutro z samego rana…”

Przesłałem prokuratury, w formie elektronicznej, zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa z art. 160 § 1 k.k. przez Przemysława Czarnka – informuje poseł Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka.
 Szłapka powiadamia prokuraturę ws. Czarnka! „Jutro z samego rana…”
/ YouTube/Janusz Jaskóła

„Gazeta Wyborcza” wywołała medialną burze i zarzuciła Przemysławowi Czarnkowi, że pomimo zakazu był w szpitalu i doprowadził do zakażenia 90 procent pacjentów placówki. Okazało się, że żadnego zakazu nie było, a sam Czarnek o zakażeniu dowiedział się dopiero w poniedziałek.

Do zdarzenia odniósł się także były szef GIS Marek Posobkiewicz, który stwierdził: – Oczywiście w tym przypadku bzdurą byłoby podejrzewać pana posła Przemysława Czarnka o to, że był źródłem.

– Jeżeli (…) było tam 90 proc. zakażonych spośród pacjentów i duża część spośród personelu, to on musiałby tam jako zakażony pojawić się już kilka tygodni wcześniej, co wiadomo, że jest niemożliwe – dodał.
 

 

Szłapka zawiadamia prokuraturę

Polityk Nowoczesnej Adam Szłapka poinformował w mediach społecznościowych, że złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez zakażonego koronawirusem posła PiS.

„Przesłałem prokuratury, w formie elektronicznej, zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa z art. 160 § 1 k.k. przez Przemysława Czarnka” – napisał na Twitterze Szłapka i dodał, że jutro z samego rana złoży odpowiedni dokument.

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe