REKLAMA

„El Testosteron” jak Jerzy Brzęczek? Najman pisze autobiografię

W świecie sportu furorę robią pojedynki słowne pomiędzy dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim oraz Małgorzatą Domagalik, autorką wywiadu-rzeki z selekcjonerem polskiej reprezentacji Jerzym Brzęczkiem. Jeden z sympatyków Marcina Najmana udostępnił w mediach społecznościowych przerobioną okładkę książki Domagalik z wizerunkiem zawodnika federacji Fame MMA. Nie musiał długo czekać na odpowiedź.
Marcin Najman „El Testosteron” jak Jerzy Brzęczek? Najman pisze autobiografię
Marcin Najman / youtube

Marcin Najman zapowiedział, że ma już napisane dwa rozdziały swojej autobiografii pt. „Niegrzeczny Żywot Najmana” i premiera publikacji jest szykowana na przyszły rok.

 

To nie będzie debiut literacki byłego pięściarza. Wcześniej napisał książkę „Mój mistrz” o swojej przyjaźni z legendą polskiego boksu – Jerzym Kulejem. Marcin Najman nie miał takich osiągnięć sportowych jak jego mentor, ale w ostatnim czasie udało mu się pokonać na ringu rapera Bonusa BGC, oraz Dariusz Kaźmierczuka „Daro Lwa”. Marcin Najman posiada ogromną rzeszę fanów jak i antysympatyków, jest sportowcem budzącym wielkie kontrowersje.

brus/twitter.com/sportowefakty.wp.pl


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura