„Jakby pani chora psychicznie była." Aktorka ofiarą hejtu po tym, jak pogratulowała Idze Świątek

Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z szerokim uśmiechem i pogratulowała Świątek zwycięstwa. Pod fotografią pojawiły się zaskakujące komentarze obserwatorów.
 „Jakby pani chora psychicznie była.
Instagram / joannakoroniewska

Iga Świątek wygrała turniej French Open i została pierwszą osobą z Polski, która zdobyła tytuł wielkoszlemowy w singlu. 19-letnia tenisistka pokonała w Paryżu rozstawioną z numerem czwartym Amerykankę Sofię Kenin 6:4, 6:1.

Wiele gwiazd zamieściło na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania i zdjęcia prezentujące radość z tego faktu.

Wśród nich znalazła się również Joanna Koroniewska. Pod jej wpisem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

"Boże, boję się już tych zębów", "Trochę jak się na panią patrzy, to jakby pani chora psychicznie była" – pisali.

Koroniewska nie wzięła tych kompletnie nie na miejscu komentarzy do siebie i w najnowszym poście postanowiła na nie odpowiedzieć. Zamieściła fotografię z jeszcze szerszym uśmiechem.

"Dziki uśmiech, dzika ja. Nie ma to jak wkurzać kogoś za to, kim i jaki jesteś. Nigdy tego nie zrozumiem. Ale też i nigdy tego w sobie nie zmienię! (...) Nadal uważam, że coś już z nami jest nie tak, skoro czyjś uśmiech wywołuje takie emocje. Mimo wszystko uśmiecham się do was najszerzej i najszczerzej jak potrafię" – napisała pod zdjęciem.

/k


Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?
Tygodnik

Opinie

Popkultura