REKLAMA

[video] Szok. "Wyklęte polskie ścierwo. NKWD nie pieprzy się". Syn Wandy Nowickiej i "Odrodzenie komunizmu"

- Syn posłanki Lewicy – Wandy Nowickiej nazywa sowiecki najazd na Polskę „interwencją humanitarną”, a mord w Katyniu – „niemieckim kłamstwem”. Działaczka partii Razem – Angelika Krawczyk twierdzi, że kapitalizm był bardziej zbrodniczy niż komunizm, a działaczka SLD Justyna Klimasara gloryfikuje zbrodniarza Che Guevarę. To wszystko świadczy dziś przede wszystkim o słabości państwa polskiego. W każdym aspekcie - zwraca uwagę Wojciech Wybranowski na łamach Życia Stolicy. Opisuje przypadek syna Wandy Nowickiej Michała Nowickiego, który sam mieszkając we Francji prowadzi fanpejdż "Odrodzenie komunizmu", na którym np. gloryfikuje sowiecką napaść na Polskę w 1939 roku nazywając ją "interwencją humanitarną"
Maciej Nowicki [video] Szok.
Maciej Nowicki / Screen YouTube "Odrodzenie komunizmu"

W jednej z piosenek wyśpiewuje o "Wyklętym ścierwie", które "wyczyścili uczniowie Dzierżyńskiego", a w refrenie "NKWD nie pieprzy się, kontrrewolucję rozgniecie jak wesz". 

Wcześniej Nowicki prowadził fanpejdż "Lewica bez cenzury", na którym, jak pisze Wybranowski "gloryfikował komunizm,  zamordowanych w Katyniu polskich żołnierzy nazwał „darmozjadami”, wzywał do napaści na przedsiębiorców i księży, wieszania polskich żołnierzy uczestniczących w misjach na Bliskim Wschodzi i niszczenia miejsc pamięci narodowej"

- Państwo polskie i jego organa okazały się słabe dziesięć lat temu de facto przegrywając z Nowickim nie decydując się na zdecydowane kroki i postawienie zarzutów dotyczących propagowania komunizmu. Przekaz jaki wówczas się pojawił był bardzo czytelny – teoretycznie konstytucja zakazuje propagowania komunizmu, ale władze patrzą na to przez palce. Wygląda na to, że patrzą przez palce i teraz.

- zauważa gorzko Wybranowski

Treści publikowane przez Nowickiego nie przeszkadzają również jakże "wrażliwym na mowę nienawiści" Youtube [koncern Google] i Facebookowi

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura