REKLAMA

Premier wyciąga rękę do opozycji, ale Rosati ma pewną teorię… „Próba zwalenia winy na opozycję”

Premier Mateusz Morawiecki zaprosił na wtorek przedstawicieli opozycji na telekonferencję, która odbędzie się o godz. 14.30, celem omówienie sytuacji związanej z Covid-19. Wcześniej odbędzie się telekonferencja z prezydentami największych miast w Polsce.
 Premier wyciąga rękę do opozycji, ale Rosati ma pewną teorię… „Próba zwalenia winy na opozycję”
/ YT print screen/OnetRano

Szef rządu podczas sobotniej konferencji prasowej po zakończeniu Rządowego Zespołu Kryzysowego podkreślał wagę współpracy i spójności działań w walce z epidemią koronawirusa.

"Zapraszam już dzisiaj na początku tygodnia opozycję na spotkanie. Dochodziło już do kilku takich spotkań wiosną tego roku, które na pewno były dobre i dzisiaj także zapraszam opozycję, żeby przedyskutować pomysły, wątpliwości. Chcemy być jedną drużyną" - mówił Morawiecki.

Jeden z posłów Koalicji Obywatelskiej ma na en temat pewną teorię.

„Zaproszenie opozycji przez premiera do rozmów nt. kryzysu pandemii to próba zwalenia na nią winy za skandaliczne zaniedbania i nadużycia władzy. Nie ma mowy. Pamiętamy jak przez pół roku PiS olewał w Sejmie wszystkie ostrzeżenia i apele opozycji, jak premier kłamał i szydził” — napisał na Twitterze Dariusz Rosati, poseł KO.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura