Karczewski uspokaja: „Panujemy nad sytuacją związaną z epidemią”

Jestem przekonany, że panujemy nad sytuacją związaną z epidemią, która jest trudna, ale nie dramatyczna. Potrzebna nam dyscyplina i konsekwencja – powiedział Stanisław Karczewski na antenie radiowej "Trójki”.
 Karczewski uspokaja: „Panujemy nad sytuacją związaną z epidemią”
/ pixabay.com

– Sytuacja jest nie do przewidzenia. Mamy wzrost ilości zachorowań i mam nadzieję, że za kilka dni będziemy obserwować spadek. Mimo wszystko jesteśmy przygotowani na sytuację jeszcze trudniejszą – zapewnił polityk.

Były marszałek Senatu wskazał również, jakie jest obecnie największe wyzwanie dla rządzących w związku ze wzrastającymi liczbami zachorowań na COVID-19.

– Najważniejszym problemem, z którym się zmagamy, to komunikacja. Chodzi o dobre skoordynowanie i kierowanie pacjentów tam, gdzie są wolne łóżka – powiedział.

Dodał także, że jest w stałym kontakcie z dyrekcją szpitala CSK MSWiA w Warszawie, gdzie przyjmowani są pacjenci zarażeni SARS-CoV-2

– Sam pracuję i jestem w kontakcie z dyrekcją szpitala MSWiA w Warszawie, więc wiem jakie są tam problemy i jak są rozwiązywane – podkreślił.

/k


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe