REKLAMA

Kukiz do Giertycha: "Troszeczkę skromności życzę, oprócz zdrowia"

Zdaniem Giertycha, celem jego zatrzymania jest - jak napisał na Twitterze - "przykrycie katastrofy epidemicznej rządu PiS". Do tych słów odniósł się na antenie radia RMF FM Paweł Kukiz.
 Kukiz do Giertycha:
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube

Roman Giertych trafił w czwartek po południu do szpitala. Adwokat stracił przytomność podczas przeszukania swojej willi w podwarszawskim Józefowie. Giertych został zatrzymany na polecenie Prokuratury Regionalnej w Poznaniu i jeżeli jego stan zdrowia na to pozwoli, zostanie przewieziony w piątek na przesłuchanie w charakterze podejrzanego.

Na twitterowym koncie Romana Giertych opublikowano pierwszy komentarz adwokata. Jego zdaniem akcja CBA ma jedynie na celu przykrycie sytuacji epidemicznej w kraju i odwrócenie uwagi opinii publicznej. 

– Przede wszystkim życzę panu Giertychowi zdrowia. Natomiast wie pan, przepraszam, przykro mi panie Romanie czy panie premierze, ale dla mnie osobiście zatrzymanie papieża nie byłoby przykrywką dla jakiegoś stanu związanego z tym COVID-em. Tak że też trzeba, troszeczkę skromności życzę, oprócz zdrowia

- stwierdził lider Kukiz'15 w RMF FM.

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura