REKLAMA

"Niech nie zawracają mojemu synowi głowy". Maciej Giertych broni syna

„@CBAgovPL zatrzymało biznesmena Ryszarda K., mec. Romana G. oraz inne osoby podejrzane w śledztwie dotyczącym działalności na szkodę spółki giełdowej” – poinformował w mediach społecznościowych rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych Stanisław Żaryn. Roman Giertych miał zemdleć podczas czynności wykonywanych przez służby. Do opinii publicznej docierają sprzeczne informacje na temat stanu jego zdrowia.
Maciej Giertych
Maciej Giertych / Screen YouTube Prawy.pl

- Mój syn jest niewinny, boję się o jego zdrowie – mówi nam Maciej Giertych. - Nie wiem o co chodzi. Roman jest adwokatem, broni ludzi… Roman był kiedyś adwokatem Krauzego. Dowiedziałem się od wnuczki, że mojego syna zatrzymało CBA. Modlę się, żeby wyjaśniło się to jak najszybciej, ta cała sprawa. Niech nie zawracają mojemu synowi głowy różnymi sprawami. Mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni i Roman wróci do swojej pracy adwokackiej

- mówi SuperExpressowi Maciej Giertych ojciec Romana Giertych, który poparł wprowadzenie stanu wojennego, był członkiem Rady Konsultacyjnej przy Wojciechu Jaruzelskim. W 1989 zakładał Stronnictwo Narodowe. Europoseł do PE z ramienia LPR. Specjalista w zakresie dendrologii.

/k


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura