Zakażony poseł PiS jest w poważnym stanie. „Wyniki tomografii płuc są złe”

Stan przebywającego w katowickim szpitalu posła Prawa i Sprawiedliwości Jerzego Polaczka nadal jest poważny. Parlamentarzysta opublikował w niedzielę wpis w mediach społecznościowych, w którym zaapelował do Polaków.
 Zakażony poseł PiS jest w poważnym stanie. „Wyniki tomografii płuc są złe”
PAP/EPA/Zsolt Czegledi


Stan posła PiS nadal jest bardzo poważny. Parlamentarzysta informuje, że leży „pod tlenem” i przyjmuje silne antybiotyki. Dodał również, że jego wyniki tomografii płuc także są złe. Poinformował także, że postanowił dziś „wyłączyć się z sieci Facebooka”.

„Dzisiaj postanowiłem wyłączyć się z sieci FB. Tydzień absolutnej ciszy. To konieczne - wyniki tomografii płuc są złe. Tyle mogę napisać. Muszę chronić swoje zdrowie i życie! Cały czas jestem 'pod tlenem' i przyjmuję silne antybiotyki. Nie poddaję się!” – czytamy we wpisie posła.

„Jestem tu najmniej ważny! Ten wpis traktuję jako przestrogę i chęć wpłynięcia na postawy ludzi. Dla kpiących z epidemii mam dwa słowa - OPAMIĘTAJCIE SIĘ!” – zaapelował.

 

Podziękowania dla „bohaterów”


Dalszą część wpisu Jerzy Polaczek skierował do lekarzy i pielęgniarek dziękując im za codzienną pracę.

„Jako jeden z chorych oddziału Covid szpitala MSWIA w Katowicach raz jeszcze, w imieniu 40 ciężko chorych tu pacjentów (wszyscy „pod tlenem”, wielu „pod respiratorami”) wyrażam swój szacunek i podziw, dla pracy pielęgniarek i lekarzy - z każdego wielogodzinnego dyżuru schodzą wyciśnięci jak "cytryna" do KOŃCA! Jesteśmy im winni najwyższe uznanie! To nasi bohaterowie!” – podkreślił.

 


Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?
Tygodnik

Opinie

Popkultura