REKLAMA

„Ratuj się, kto może”. Kukiz uderza w rząd

Ja mogę PiS lubić albo nie, ale w takiej sytuacji partia rządząca powinna być monolitem. Powinna być zwarta i powinna działać na rzecz obywateli – powiedział na antenie Radia Zet Paweł Kukiz.
 „Ratuj się, kto może”. Kukiz uderza w rząd
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube

– Jest napisana na kolanie. Nie został wykorzystany czas na przygotowanie się do drugiej fali pandemii. Teraz jest idea "ratuj się, kto może"

– tak projekt ustawy o przeciwdziałaniu epidemii ocenił Kukiz.

- Ja mogę PiS lubić albo nie, ale w takiej sytuacji partia rządząca powinna być monolitem. Powinna być zwarta i powinna działać na rzecz obywateli. Wówczas można zarzucać opozycji warcholstwo. Kiedy jednak samemu nie wstaje się na czas, to jest to przerażające

– dodawał

– Zima zaskoczyła drogowców. To jest na takiej zasadzie. Rząd w ogóle sobie nie radzi, ale obwiniam też opozycję. Wszyscy byli zajęci kampanią wyborczą

– zaznaczył.

Sejm rozpoczął w środę pierwsze czytanie projektów poselskich dotyczących walki z epidemią COVID-19. Wśród nich jest propozycja PiS, która zakłada m.in. wyłączenie medyków z odpowiedzialności karnej w czasie epidemii, podwyższenie ich wynagrodzeń oraz ułatwienia w zatrudnianiu lekarzy spoza UE.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura