"To też ich wina". Matka Tomasza Komendy uderza w rodziców zamordowanej Małgosi

Historia Tomasza Komendy niesłusznie skazanego za morderstwo 15-letniej Małgosi, który spędził za kratami 19 lat, podczas których był dręczony przez współwięźniów wstrząsnęła Polską. Dziś Tomasz Komenda zmaga się również z atakami ojca zamordowanej Małgosi, który sam pozostając w głębokiej rozpaczy nadal wierzy w winę Komendy. Matka Komendy Teresa Klemańska udzieliła wywiadu Onetowi. W wywiadzie wyraziła m.in. niezadowolenie z powodu przeciągającego się procesu o odszkodowanie.
Tomasz Komenda
Tomasz Komenda
Screen YouTube SuperWizjer tVN

- Teraz zadają mu jakieś durne pytania, na które Tomek nie chce odpowiadać, nie chce wskazywać osób, które zrobiły mu krzywdę w więzieniu. Powiedziałam mu: nawet nie próbuj, my chcemy jeszcze pożyć z ojcem, a tobie za chwilę dziecko się rodzi. Przecież jak kogoś wskaże, to nie wiadomo, co nam będzie groziło. Albo Tomka ubiją, albo nas gdzieś dopadną. Nie chcę żyć w strachu

- mówi w rozmowie z Onetem

Odnosi się również do sprawy rodziców zamordowanej Małgosi:

- Boli mnie to. Rodzina prosiła mnie, żebym tego nie mówiła, ale ja to powiem. Gdzie oni byli, wysyłając 15-letnią dziewczynę na imprezę, na której byli faceci i alkohol. Niech się w pierś uderzą, bo to jest też ich wina. Mogą na mnie psioczyć. Ja się już nasłuchałam, jak mnie od k**** wyzywano, gdy Tomek miał proces.

- mówi


Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura