REKLAMA

On tak serio? Durczok, który po pijanemu spowodował kolizję oskarżył Ziemkiewicza o problem z alkoholem

Po wczorajszym twierdzę, że dla rozjuszonej dziczy na ulicach nie ma znaczenia pod jakim dziś akurat hasłem - aborcja, sądy, klimat czy blm (bo to problem całego Zachodu). Mają dla nas, normalsów jedyny przekaz: „nienawidzimy was wy k..y ch... wam w d... wyp..., i w ogóle ch...!” - napisał na swoim Twitterze Rafał Ziemkiewicz. Publicysta w ten sposób odniósł się do wulgarnych protestów.
 On tak serio? Durczok, który po pijanemu spowodował kolizję oskarżył Ziemkiewicza o problem z alkoholem
YouTube/Towarzyszka Panienka

Po czwartkowym wyroku Trybunału Konstytucyjnego, wykluczającym możliwość wykonywania tzw. aborcji eugenicznej rozgorzały protesty środowisk skrajnie lewicowych.
 

Do sprawy na Twitterze odniósł się Rafał Ziemkiewicz.

"Po wczorajszym twierdzę, że dla rozjuszonej dziczy na ulicach nie ma znaczenia pod jakim dziś akurat hasłem - aborcja, sądy, klimat czy blm (bo to problem całego Zachodu). Mają dla nas, normalsów jedyny przekaz: „nienawidzimy was wy k..y ch... wam w d... wyp..., i w ogóle ch...!”" - napisał Ziemkiewicz.

"Szczególnie charakterystyczne jest doprowadzenie przez lewicę do kompletnego zbydlęcenia młodych kobiet. Wśród manifestujących dominuje typ agresywnej, wulgarnej kurewki - takiej jak np. ta, co opluła Jaoka" - dodał publicysta. 

Wpisem Ziemkiewicza oburzył się były dziennikarz TVN Kamil Durczok.

"W głowie Rafała dzieje się coś złego. Nie wiem, alkohol? Albo zwykłe, polskie chamstwo? Z tym drugim trudniej, ale alkoholizm można leczyć.@R_A_Ziemkiewicz, spróbuj! Ja walczę, pomogę, ale opamiętaj się! Napisz, chętnie pomogę. A zanim zaczniesz się leczyć - nie pisz" - grzmiał na Twitterze Durczok. 

"Stanowczo sobie wypraszam twoje takie insynuacje, zwłaszcza ze strony człowieka upadłego. Ban" - skwitował krótko publicysta.

To o tyle ciekawy zarzut, że na Kamilu Durczoku ciążą na zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości Chodzi o to, że 26 lipca 2019 r., będąc pod wpływem alkoholu, celebryta po długim rajdzie znad morza spowodował kolizję na autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. 

 


Ankieta
Sejm poparł Fundusz Odbudowy

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Sejm poparł Fundusz Odbudowy
Tygodnik

Opinie

Popkultura