"Przekroczono kolejną granicę". Abrocjoniści pod domem sędziego TK. "Wydarzenie" nagłaśniał dziennikarz TVN24
24.10.2020 19:57

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Dziś przekroczono kolejną granicę. O 18 w Szczecinie zaatakowano PRYWATNY DOM jednego z sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Wydarzenie promował między innymi dziennikarz TVN! Wyobrażacie sobie reakcje mediów gdyby podobne sceny rozegrały się np. pod domem sędzi Gersdorf? - pisze szczeciński radny Solidarnej Polski Dariusz Matecki
I rzeczywiście, "wydarzenie" to było nagłaśniane przez dziennikarza TVN, który swoim znajomym udostępniał informację na jego temat

cyk
Komentarzy: 0
Data publikacji: 24.10.2020 19:57
Źródło: Twitter
Premiera książki dr. Johna Bruchalskiego. Zapowiedź panelu o medycynie chroniącej życie
10.03.2026 15:50

Komentarzy: 0
„Moje nawrócenie z aborcji na medycynę chroniącą życie” – to poruszające świadectwo lekarza, który przeszedł głęboką przemianę zawodową i duchową. Książka autorstwa dr. Johna Bruchalskiego, wydana w Polsce przez Wydawnictwo Biały Kruk, staje się punktem wyjścia do publicznej dyskusji o etyce medycyny, sumieniu lekarza i ochronie życia. Z tej okazji zapowiedziano panel dyskusyjny, w którym eksperci będą rozmawiać o doświadczeniach autora oraz o wyzwaniach współczesnej medycyny.
Czytaj więcej
Czarzasty ogłasza termin. Sejm wkrótce wybierze sędziów TK
09.03.2026 12:15
Biskupi Europy o kwestii aborcji: Komisja Europejska neguje zasady UE
27.02.2026 17:09

Komentarzy: 0
Wiceprzewodniczący Rady Episkopatów Wspólnoty Europejskiej COMECE wyraża krytyczny stosunek tego gremium do - promowanej obecnie przez Komisję Europejską - turystyki aborcyjnej. Abp Antoine Hérouard też, że "kwestie etyczne, a w szczególności aborcja, podlegają prawu państwowemu".
Czytaj więcej
Wskazaniem do aborcji mają być "silne wymioty" matki. Fundacja alarmuje ws. ciężarnej Gruzinki
25.02.2026 11:20

Komentarzy: 0
W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie narasta spór wokół planowanej aborcji 15-tygodniowej ciąży u Gruzinki. Według informacji Fundacji Życie i Rodzina decyzja ma zapaść w oparciu o przesłanki, które budzą poważne wątpliwości. Organizacja zapowiada złożenie zawiadomienia do prokuratury.
Czytaj więcej
Aborcja w Oleśnicy. Śledztwo wobec Gizeli Jagielskiej umorzone
19.02.2026 17:38

