"Przekroczyli granicę". Ordo Iuris zapowiada interwencje jeśli dojdzie do zakłócania Mszy Świętych

Trybunał Konstytucyjny uznał przesłankę eugeniczną do aborcji za niekonstytucyjną. Środowiska "postępowe" wpadły w furię. na jutro zapowiadają zakłócanie Mszy Św. - Czytałyście pana Gądeckiego, biskupa? Jak cieszy się, że w Polsce będzie zakaz aborcji? Wiecie, jak cieszą się kościelni sadyści? Wiecie, jak jutro katofanatycy będą świętować zwycięstwo nad kobietami? Fakt legalizacji tortur? Popsujmy im humory! Bo cieszą się przedwcześnie! Weź nasz banknot, idź do kościoła i wrzuć na tacę! Nie chcesz wchodzić do środka - przyklej plakat na zewnątrz! Chcesz/ możesz napisać/ powiedzieć/ zrobić coś innego - działaj! I najważniejsze - zrób zdjęcie, napisz post, podziel się z nami i że światem! - piszą fanatyczne aborcjonistki w "wydarzeniu" na FB pod nazwą "Słowo na niedzielę"
witraż rozety kościoła w Bratysławie
witraż rozety kościoła w Bratysławie
Pixabay.com

- Działacze lewicy, którzy jeszcze kilka dni temu chcieli zamykać kościoły w związku z pandemią, teraz mają do nich wchodzić po to, żeby dokonać profanacji. Informacje o aktach wandalizmu i agresji proszę zgłaszać do Instytutu @OrdoIuris , który pomoże w każdej takiej sprawie (...)  Akty wandalizmu i agresji należy udokumentować, w miarę możliwości poprzez zdjęcie lub nagranie zdarzenia. Zgłoszenia należy kierować na adres: interwencja@ordoiuris.pl. Obok zawiadomień do prokuratury opracujemy raport opisujący motywowane ideologicznie naruszenia prawa.

- pisze dr Tymoteusz Zych wiceprezes Ordo Iuris

- Każdy akt wandalizmu ze strony aborcyjnych bojówek grożących wiernym, wymierzony w: - Kościoły - Msze Święte i nabożeństwa - Znieważanie miejsc kultu Należy zgłosić prawnikom @OrdoIuris  wraz z opisem i dowodami (zdjęcie, nagranie). Podejmiemy interwencję. Przekroczyli granicę.

- pisze mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris


Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura