Magdalena Ogórek: Wara od kościołów bandyterko
25.10.2020 17:13

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Po decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zdecydował o niekonstytucyjności przesłanki eugenicznej do aborcji środowiska progresywnej lewicy wpadły w furię, dewastują kościoły i zakłócają Msze Święte. Opinię w tej sprawie wyraziła między innymi Magdalena Ogórek.
- Moja parafia, św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Skandal, wstyd, profanacja. Wystarczy. Dosyć profanowania tego, co dla katolików święte. Wara od kościołów, bandyterko.
- pisze Magdalena Ogórek
Moja parafia, św. Andrzeja Boboli w Warszawie.
— Magda Ogórek (@ogorekmagda) October 25, 2020
Skandal, wstyd, profanacja.
Wystarczy.
Dosyć profanowania tego, co dla katolików święte. Wara od kościołów, bandyterko. pic.twitter.com/IXjNoSio53
cyk
Komentarzy: 0
Data publikacji: 25.10.2020 17:13
Źródło: Twitter
Pierwsza Dama: Urodziłam. Jestem za życiem
14.02.2026 12:21

Komentarzy: 0
Pierwsza Dama Marta Nawrocki udzieliła wywiadu TVN24. W czasie rozmowy żona prezydenta Karola Nawrockiego została zapytana m.in. o temat aborcji oraz in vitro. – Jestem za życiem, moja historia życiowa o tym opowiada – podkreśliła.
Czytaj więcej
Dramat w parafii na Śląsku. Woda wdarła się do kościoła
07.02.2026 11:36
USA tną pomoc zagraniczną. Od lutego koniec finansowania aborcji i ideologii gender
06.02.2026 12:27

Komentarzy: 0
Stany Zjednoczone obejmą niemal całość niemilitarnej pomocy zagranicznej nowymi ograniczeniami. Z programów finansowanych przez USA zniknie wsparcie dla aborcji, ideologii gender oraz polityk DEI. Nowe regulacje mają wejść w życie 26 lutego 2026 roku.
Czytaj więcej
Sprawa Gizeli Jagielskiej: Skuteczna presja normalsów
30.01.2026 19:35

Komentarzy: 0
Dla radykalnej lewicy jest bohaterką, ale w prawdziwym życiu zdecydowanie przegrywa. Nikt nie potrzebuje już ginekolog Gizeli Jagielskiej, która zasłynęła uśmierceniem dziecka w łonie matki będącej w 9. miesiącu ciąży. Presja społeczna sprawia, że szpitale omijają ją szerokim łukiem.
Czytaj więcej
Ukrainka ukradła z Kościoła Ewangeliarz i go spaliła
30.01.2026 17:08

