"Jestem za protestem. A raczej byłam...". Nawet komentatorki Pudelka nie wytrzymały...

Na plotkarskim portalu Pudelek.pl pojawił się artykuł o kobiecie, która pokazała się toples na "Strajku Kobiet" pt. "Wiemy, kim jest kobieta, która POKAZAŁA BIUST na Strajku Kobiet!". Desperatką okazała się szerzej nieznana "aktorka i piosenkarka" Karolina Micuła. Jej zdjęcie z nagimi piersiami zdobiło Gazetę Wyborczą, a na Pudelku można znaleźć nawet coś w rodzaju jej "sesji zdjęciowej". Wszystko jak krew w piach. Nawet komentatorki Pudelka nie wytrzymały...
kobieta
kobieta
Pixabay.com

- Dziewczyny ... wiem, że powinnysmy się łączyć i wspierać :( wybrałam się nawet na protest w najbliższym dużym mieście ... i jakoś tak mi smutno - to kojarzyło mi się z rozróba , z impreza. Muzyka , wulgaryzmy , tańce (u nas dziewczyny tańczymy macarene) ... jakoś nie było widać smutku, powagi sytuacji ... trochę dziewczyn poszło bo na instagramie to modne , trochę młodzieży dla zabicia czasu a trochę agresywnych osób - żeby gdzieś narozrabiać :( To przykre :( ja nie chce , żeby ze strajków zrobiły się dożynki ... nie chce żeby reprezentowały mnie wulgarne krzykaczki, które pokazują cycki ...

- Brak słów

- Dziewczyny! Błagam i apeluję- protestujmy ( jestem po stronie protestujacych), ale nie w taki sposob! Naprawde chcemy byc kojarzone z przekleństwami, darciem skę w kościołach, malowaniem na murach kościelnych i gołymi cyckami?!! Serio??

- Jestem za protestem, a raczej byłam. Dlaczego niszczyć kościoły? Nie rozumiem...

- Zawsze znajdzie się jakaś, która coś spieprzy. Jak nie przybyszowa to inna

- Dziękujemy pani z FAS (wpiszcie w Google co to znaczy) za ośmieszenie kobiet.

- Nie w ten sposob.

- Kobiety załamujecie mnie. Walczycie w słusznej sprawie ale bierzecie się do tego jak pies do jeża. Albo ładujecie się do kościoła żeby co uzyskać, wystraszyć siedzących tam emerytów ? A teraz ta nawiedzona cycki pokazała. Co to ma wspólnego z waszym protestem? Czy Wy naprawdę już nic same nie potraficie sensownego wymyślić?

- Podziekujcie lewicy za taka ustawe. PIS nie moglo zrobic inaczej. A ataki na kosciol ...smutek...

- Jak przeczytalam, że aktorka, to zastanowilam kto jej za przedstawienie zapłacił. Smutne ale nie wierze, że ktoś w dobrym celu tak poniża kobiety na protestach. Ośmieszanie manifestacji.

- piszą komentatorki Pudelka


Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura