REKLAMA

[WIDEO] Posłanka KO: „Jedyną szansą jest dymisja całego rządu (…) My wtedy tę władzę weźmiemy i…”

Uważam, że jedyną szasą dla polskich kobiet, dla obywateli, dla gospodarki, dlatego, żeby Polska była krajem, w którym da się żyć, jest natychmiastowa dymisja całego rządu – stwierdziła w rozmowie z redaktorem naczelnym tygodnika „Newsweek” Tomaszem Lisem posłanka Koalicji Obywatelskiej Izabela Leszczyna.
Izabela Leszczyna [WIDEO] Posłanka KO: „Jedyną szansą jest dymisja całego rządu (…) My wtedy tę władzę weźmiemy i…”
Izabela Leszczyna / Facebook/Newsweek Polska


– Jesteśmy w takiej sytuacji, że tylko w gruncie rzeczy protestami obywateli możemy wystraszyć rząd i zmusić go do podjęcia decyzji, które ratują kobiety (…) – stwierdziła posłanka KO Izabela Leszczyna.

Zdaniem parlamentarzystki „jedyną szansą dla polskich obywateli jest natychmiastowa dymisja całego rządu”.
 

 

– Uważam, że jedyną szansą dla polskich kobiet, dla obywateli, dla gospodarki, dlatego, żeby Polska była krajem, w którym da się żyć, jest natychmiastowa dymisja całego rządu. Naprawdę, podanie się tego rządu do dymisji i likwidacja chorego Trybunału Konstytucyjnego i po prostu przyznanie się: „Słuchajcie, zrobiliśmy tak straszny bałagan, że dzisiaj nie jesteśmy w stanie zapewnić wam bezpieczeństwa” – powiedziała posłanka KO.

–– Zapewniam wszystkich! My wtedy tę władzę weźmiemy i zaczniemy zarządzać tym państwem tak, żeby ludzie wreszcie poczuli się w nim bezpiecznie. Ja nie widzę innego wyjścia – powiedziała Leszczyna.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura