REKLAMA

Terlecki: "Znam wypowiedzi pana ministra Ardanowskiego. Wydaje mi się, że przeważy rozsądek"

"Znam wypowiedzi pana ministra Ardanowskiego. Wydaje mi się, że przeważy rozsądek" - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 przewodniczący Klubu PiS prof. Ryszard Terlecki.
Radek Pietruszka Terlecki:
Radek Pietruszka / PAP

Komentując medialne doniesienia o tym, że nawet sześciu posłów może opuścić klub Prawa i Sprawiedliwości i dołączyć do koła poselskiego, które założy były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski, prof. Ryszard Terlecki powiedział:

 

Znam wypowiedzi pana ministra Ardanowskiego (…) wydaje mi się, że przeważy rozsądek i potrzeba utrzymania Zjednoczonej Prawicy i nie powstanie grupa mająca własny cel działania.

 

Odnosząc się do pytania o to, czy rząd bierze pod uwagę całkowity lockdown przewodniczący Klubu PiS stwierdził:

 

Miejmy nadzieję, że koronawirus będzie towarzyszył nam w mniejszym nasileniu (…) to jest nadzieja, na której w tej chwili koncentruje się rząd, że obejdzie się bez kroków oznaczających ograniczenie do minimum kontaktów społecznych.

 

Prof. Ryszard Terlecki był także pytany o wątpliwości związane z procedurą liczenia głosów oddanych w wyborach prezydenckich w USA.

 

To pewna tradycja, że podczas wyborów i zaraz po ich zakończeniu są wyjaśniane wątpliwości dot. przeliczania głosów. Ta tradycja ma jednak mocne umocowania prawne i często to sądy rozstrzygają o wyniku wyborów

 

- powiedział przewodniczący Klubu PiS.

 

 

cwp/PR24


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura