„Trzaskowski wychodzi na całkowitego idiotę”. Szef Ruchu Narodowego nie przebiera w słowach

Gdyby Trzaskowski nie uczestniczył i nie zachęcał do udziału w ubiegłotygodniowych manifestacjach, jego decyzja skierowana przeciwko Marszowi Niepodległości miałaby jeszcze jakiś pozór logiki – pisze na Facebooku poseł Konfederacji i prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.
Rafał Trzaskowski „Trzaskowski wychodzi na całkowitego idiotę”. Szef Ruchu Narodowego nie przebiera w słowach
Rafał Trzaskowski / Flickr/CC BY 2.0


Rafał Trzaskowski poinformował w mediach społecznościowych, iż w związku z negatywną opinią Sanepidu nie wyraża zgody na organizację 11 listopada zgłoszonego Marszu Niepodległości.

Do swojego wpisu załączył opinię inspekcji sanitarnej, o którą wystąpił także wojewoda. Raport inspekcji jasno wskazuje, że sytuacja epidemiczna w województwie mazowieckim, a zwłaszcza w Warszawie, jest szczególnie trudna.

CZYTAJ WIĘCEJ: Trzaskowski podjął decyzję ws. tegorocznego Marszu Niepodległości

Decyzję prezydenta Warszawy w ostrych słowach skomentował na Facebooku szef Ruchu Narodowego i poseł Konfederacji Robert Winnicki.

„Gdyby Trzaskowski nie uczestniczył i nie zachęcał do udziału w ubiegłotygodniowych manifestacjach, jego decyzja skierowana przeciwko Marszowi Niepodległości miałaby jeszcze jakiś pozór logiki i spójności” – napisał Winnicki i dodał, że w tym momencie Rafał Trzaskowski „wychodzi na całkowitego idiotę”.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe