REKLAMA

"Czy najbardziej patriotyczne będą VW, BMW i Audi?". Węglarczyk szydzi z nowej formy Marszu Niepodległości

- Patriotyzm to odpowiedzialność za drugiego człowieka i wspólnotę, dlatego w tym roku Marsz Niepodległości odbędzie się w formie zmotoryzowanej. 11 listopada zapraszamy Polaków do przyjazdu na rondo Dmowskiego samochodami i motocyklami - informują organizatorzy Marszu Niepodległości. Ta rozsądna spotkała się z szyderstwami ze strony red. naczelnego Onetu, Bartosza Węglarczyka. - Samochody im przeszkadzają, ale koronaparty Trzaskowskiego było OK - odpowiadają organizatorzy.
/ screen YT

Po tym jak policja w wielu przypadkach pozostała bierna wobec ogromnych i łamiących prawo demonstracji i zamieszek lewackich bojówkarzy po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, Marsz Niepodległości miał moralne prawo pójść jak co roku, nie oglądając się na pandemiczne obostrzenia. Jednak jego organizatorzy zdecydowali inaczej. 

Czytaj więcej: Pilne! Marsz Niepodległości odbędzie się w innej formie niż zwykle

 

Ciekawe, jakimi markami aut przyjadą patrioci na Marsz Niepodległości. Czy najbardziej patriotyczne bądą VW, BMW i Audi?

 

- zakpił z tegorocznej formy Marszu Niepodległości red. naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk.

 

Mogą przyjechać elektrykami Morawieckiego

 

- szydzi Katarzyna Lubnauer.

 

Ależ wzmożony hejt lewicy i „obiektywnych” dziennikarzy rodem z der Onet na #MarszNiepodległości. Samochody im przeszkadzają, ale koronaparty Trzaskowskiego było OK. Hipokryzja level master!

 

- odpowiada Tomasz Kalinowski, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura