[video] "Dziękuję ci Szymonie za rady". Śpiewak ujawnia "reprywatyzacyjną" przeszłość prawej ręki Hołowni

- Dzisiaj rano w Polsat News Szymon Hołownia powiedział, żebym zajmował się innymi rzeczami niż przyglądaniem się jego współpracownikom. Niestety nie posłuchałem - pisze w mediach społecznościowych Jan Śpiewak. Aktywista społeczny wziął "pod lupę" przeszłość Jacka Kozłowskiego - wieloletniego wojewody mazowieckiego i szefa kampanii wyborczej Hanny Gronkiewicz-Waltz, który kilka dni temu został wiceszefem partii Hołowni. 
 [video]
/ screen YT - Jan Śpiewak

Szymon Hołownia obiecywał, że przyniesie do polskiej polityki nową jakość. Tymczasem kluczowe osoby w jego ugrupowaniu są ściśle związane z Platformą Obywatelską. Poznajcie przeszłość Jacka Kozłowskiego wieloletniego wojewody mazowieckiego i szefa kampanii wyborczej Hanny Gronkiewicz-Waltz, który kilka dni temu został wiceszefem partii Hołowni

 

- pisze Jan Śpiewak. 

 

Hołownia zachwala go jako świetnego organizatora. Jakie są zasługi Kozłowskiego poza nadzorowaniem pracy Hanny Gronkiewicz-Waltz przez osiem lat? 

 

- pyta publicysta. Jak twierdzi Śpiewak, Jacek Kozłowski miał rozpędzać konferencję prasową lokatorów na Noakowskiego 16 w 2006 roku, którzy starali się zatrzymać kradzież swoich mieszkań. Miał także - mimo oczywistego złamania prawa przy wydawaniu pozwolenia na budowę biurowca na placu Zamkowym, który wybudował aferzysta reprywatyzacyjny Macieja M., pozwolić na jego budowę.

 

 

Dzisiaj rano w Polsat News Szymon Hołownia powiedział, żebym zajmował się innymi rzeczami niż przyglądaniem się jego...

Opublikowany przez Jan Śpiewak Poniedziałek, 9 listopada 2020

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe