Natalii wykorzystuje "Moment" i debiutuje na polskim rynku muzycznym

Natalii jest debiutantką, za którą nie stoi żaden reality czy talent show czy wielka wytwórnia. Jej historia, to historia dziewczyny z Płocka, która od wczesnego dzieciństwa dążyła właśnie do tej chwili wydania pierwszego singla i pierwszego teledysku.
Natalli Natalii wykorzystuje
Natalli
Materiały prasowe

 

Natalia uczyła się w szkole muzycznej, sama komponuje i pisze teksty do swoich utworów, dzięki swojej wielkiej  pasji udało się jej się pozyskać do współpracy takich znanych producentów jak Miyo, współautorzy utworu Moment.

Na wydanie czeka jeszcze 6 utworów, które są owocem pracy ze znanymi producentami z Los Angeles.

 

Jej pasja oraz wiara w to, że się uda doprowadziła do powstania pięknego video, którego operatorem i reżyserem jest ceniony Robert Ceranowicz (Papaya Films).

 

"Moment" to utwór, który powstał ze współpracy Natalii z producenckim duetem MIYO (Jonatan Chmielewski i Michał Nosowicz). Są odpowiedzialni za wiele produkcji Smolastego m.in. Fake Love, Tymka- Będzie Lepiej, Honoraty Skarbek - Friendzone czy Young Igi- Cały Świat.

 

Moment to historia nieszczęśliwej miłości. Opowiada o zakochanej dziewczynie, która nagle odkrywa prawdę o swoim partnerze.

 

Muzyka: Natalii, Miyo

Tekst: Natalii, Miyo

KLIP:

 


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura