REKLAMA

[Video] Co za zbieg okolicznosci! Kamera akurat przy podpalonym mieszkaniu!

Przy Alei 3 Maja doszło do pożaru mieszkania - potwierdził dyżurny ze stołecznej straży. Pożar wybuchł prawdopodobnie od rac i petard rzucanych podczas przemarszu demonstrantów w stronę Ronda Waszyngtona. W sieci pojawiło się nagranie chwilę sprzed zdarzenia, na którym widzimy rozstawione kamery na balkonie (tuż przy mieszkaniu, w którym wybuchł pożar) w gotowości oczekujące "ewentualnych" incydentów. Przypadek?
 [Video] Co za zbieg okolicznosci! Kamera akurat przy podpalonym mieszkaniu!
/ Twitter / @kalinowski__

- Nikomu nic się nie stało - poinformował mł. br. ze stołecznej Straży Pożarnej Karol Kierzkowski.

Jak powiedział oficer prasowy Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, doszło do pożaru na drugim piętrze kamienicy w centrum Warszawy, na trasie Marszu Niepodległości, przy ul. 3 maja. - Ktoś wrzucił materiały pirotechniczne, najprawdopodobniej race, powstał pożar wewnątrz mieszkania - przyznał strażak.

- Na miejsce przyjechały dwa wozy strażackie. Ogień wyglądał dość groźnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, zainterweniowali mieszkańcy, zapobiegli rozprzestrzenianiu się tego ognia. Bardzo szybko reakcja - informuje Karol Kierzkowski.

W sieci pojawił się filmik sprzed zdarzenia. Na jednym z balkonów widoczna jest kamera telewizyjna wraz z operatorem. Pod filmem aż roi się od komentarzy, w których internauci sugerują, że całe wydarzenie było prowokacją.


Ankieta
Czy w PE powstanie nowa konserwatywna frakcja?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy w PE powstanie nowa konserwatywna frakcja?
Tygodnik

Opinie

Popkultura