REKLAMA

"Wiecie co się stało z "dobrą zmianą"? Nie?". Gadowski mocno o kryzysie w Zjednoczonej Prawicy

Nie ulega wątpliwości, że ostatnie miesiące to bardzo trudny czas dla rządu Zjednoczonej Prawicy, który co rusz popada w rozmaite kryzysy. - Wiecie co się stało z "dobrą zmianą"? Nie? - pyta publicysta Witold Gadowski, który na Twitterze przedstawił swoje spojrzenie na to, jaki czynnik może powodować problemy rządu. 
/ screen YT

Kryzys w koalicji, fatalne konsekwencje po próbie uchwalenia piątki dla zwierząt, dramatyczny stan służby zdrowia z powodu panującej pandemii koronawirusa, brak jasnego stanowiska wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji - to tylko niektóre problemy, z którymi boryka się Prawo i Sprawiedliwość w ostatnim czasie. Zadyszkę "dobrej zmiany" skomentował na Twitterze dziennikarz śledczy i publicysta Witold Gadowski.

 

Wiecie co się stało z "dobrą zmianą"? Nie? To zapytajcie gówniarzy, którzy w spółkach skarbu państwa obłowili się po prawie trzy miliony i teraz czują sie jak "królowie" nie przeczuwając, że niedługo staną się, na powrót, szarymi królikami, którymi są w istocie

 

- komentuje publicysta.

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura