REKLAMA

[Zwiastun] Magazyn Śledczy: Jak tuszowano sprawy, w które mógł być zamieszany b. wysoki funkcjonariusz milicji

Trzy zbrodnie, bezkarność oraz skandaliczne zaniedbania organów ścigania. Jak przez dziesięciolecia tuszowano sprawy, w które mógł być zamieszany wysoki funkcjonariusz milicji. Co łączy wypadek, w którym zginął pieszy, z niewyjaśnioną śmiercią młodego milicjanta Krzysztofa Pyki w latach osiemdziesiątych oraz z zaginięciem obiecującego dziennikarza Marka Pomykały w 1997 roku? Jaką sprawą zajmował się reporter przed zniknięciem? Co mogło się stać z ciałem dziennikarza, którego do tej pory nie odnaleziono? Dlaczego policja od razu przyjęła, że Pomykała popełnił samobójstwo i nie podjęła żadnych czynności sprawdzających inne wersje wydarzeń? Kto siedział za kierownicą samochodu, który w listopadową noc 1985 roku śmiertelnie potrącił pieszego?
Magazyn Śledczy Anity Gargas [Zwiastun] Magazyn Śledczy: Jak tuszowano sprawy, w które mógł być zamieszany b. wysoki funkcjonariusz milicji
Magazyn Śledczy Anity Gargas / Magazyn Śledczy Anity Gargas

Jaki wpływ na rozwój wypadków mogli mieć funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa oraz prokuratorzy badający okoliczności potrącenia? Kim jest człowiek, który w rozmowie prywatnej miał przyznać się do zabicia milicjanta i dziennikarza? Tajemnica morderstwa Marka Pomykały – część pierwsza – w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1. 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura