Shawn Mendes i Justin Bieber połączyli siły i powstał "Monster"

Wspólny utwór Shawna & Justina pt.: „Monster” promuje nowy album Shawna Mendesa „Wonder”, który ukaże się 4 grudnia 2020.
 Shawn Mendes i Justin Bieber połączyli siły i powstał

 

To już drugi singiel nominowanego do Grammy Mendesa promujący jego nowy album „Wonder”, który ukaże się 4 grudnia.

Wokaliści pojawili się  razem w klipie wyreżyserowanym przez Colina Tilleya:

 

 

„Wonder”, to następca trzech albumów numer jeden, które zdobyły status platyny.

Miesiąc wcześniej Shawn Mendes zaprezentował tytułowy kawałek z nadchodzącego albumu.

Zobacz klip tutaj do tytułowego „Wonder”:

 

Shawn Mendes i wieloletni menedżer Andrew Gertler połączyli siły z platformą Netflix, gdzie już 23 listopada odbędzie się światowa premiera dokumentu „In Wonder”.

Obraz, który był prezentowany w ramach wydarzenia specjalnego na festiwalu filmowym w Toronto w reżyserii Granta Singera (teledyski dla The Weeknd, Lorde, Sama Smitha)

to wgląd w ostatnie kilka lat życia artysty – zobacz trailer 

 

 

Shawn Mendes w maju 2018 wydał swój trzeci album zatytułowany „Shawn Mendes”. Krążek zadebiutował na szczycie Billboard 200 oraz w wielu innych rynkach na całym świecie.
Stał się też numerem jeden tuż po premierze w ponad 80 krajach. Za sprawą tak udanego debiutu Shawn stał się najmłodszym artystą z trzema albumami #1 na koncie w USA.
Gwiazdor otrzymał dwie nominacje na 61. ceremonii Grammy w kategoriach: Piosenka roku za „In My Blood” oraz Najlepszy popowy album wokalny. Rok później artysta mógł cieszyć się nominacją za singiel „Señorita” z Camilą Cabello w kategorii Najlepszy popowy duet/występ grupowy. Utwór pobił rekord Spotify w liczbie streamów w dniu premiery dla damsko-męskiego duetu, a ostatecznie okazał się też najchętniej streamowanym kawałkiem w 2019.

 

Dzięki wydanemu latem 2019 singlowi „If I Can’t Have You” przez pewien czas Shawn zajmował kolejno 1. i 2. miejsce w Top 40 za sprawą kolejno „Señority” oraz „If I Can’t Have You”.
W kwietniu 2017 ukazał się wielki hit „There’s Nothing Holdin’ Me Back”, który był drugim #1 singlem w Top 40 Radio oraz na Billboard’s Pop Songs chart,
idąc w ślady 7-krotnie platynowego „Stitches”.

 

Na całym świecie Shawn Mendes sprzedał ponad 20 mln albumów i 175 mln singli. Jego katalog liczy ponad 31 miliardów streamów i ponad 8 miliardów wyświetleń na YouTube.
Mendes zagrał dwie wyprzedane światowe trasy koncertowe z ponad milionem sprzedanych biletów (w tym w takich legendarnych miejscach jak Madison Square Garden czy O2 Arena w Londynie, które wyprzedały się w minuty). Na swojej ostatniej trasie Mendes wyprzedał w kilka minut Rogers Centre w rodzinnym Toronto.
Tournée rozpoczęło się w marcu 2019 i objęło ponad 100 dat w Wielkiej Brytanii, Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Australii oraz Nowej Zelandii.

Artysta zajął pierwsze miejsce w zestawieniu „25 Under 25” magazynu „Billboard” w 2017 i 2018, znalazł się także na listach „Time 100 Most Influential” magazynu „TIME” oraz „30 Under 30” „Forbesa” i „25 Under 25” Spotify. W 2018 ROI Influencer Media wytypowało Shawna jako numer jeden w kategoriach Most Influential Artist oraz Most Influential Teen we wszystkich platformach społecznościowych.

 

W 2019 Shawn założył The Shawn Mendes Foundation aktywizującą młodych ludzi.

 

Justin Bieber niedawno wydał dwa świetnie przyjęte single: „Holy” ft. Chance the Rapper oraz „Lonely” ft. benny blanco. „Holy” trafiło na szczyt Spotify Global Chart, w premierowym tygodniu zgromadziło ponad 120 mln streamów oraz pobiło rekord Justina jeśli chodzi o liczbę wyświetleń na YouTube w dniu premiery. „Holy” i „Lonely” okupują miejsca w Top 10 na świecie.

Bieber sprzedał ponad 70 mln albumów na całym świecie i zdobył niemal 70 miliardów streamów. Jego piąty album „CHANGES” zadebiutował na szczycie list sprzedaży w US. Na YouTube odbyła się premiera dokumentu „Justin Bieber: Seasons” – była to najpopularniejsza produkcja YouTube Original w premierowym tygodniu.

Justin Bieber jest pierwszym artystą, któremu udało przekroczyć się liczbę 50 mln subskrypcji na YouTube. W Spotify może pochwalić się 65 mln słuchaczy miesięcznie.

Na Instagramie obserwuje go ponad 150 mln użytkowników.

Źródło: Materiały prasowe

 

 


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura