Bronisław Komorowski w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia byłego prezydenta

„Ma objawy takie jak męczący kaszel, ale wszystko idzie w dobrym kierunku” – twierdzi dziennik „Super Express”. Były prezydent przebywa obecnie w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie.
Bronisław Komorowski Bronisław Komorowski w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia byłego prezydenta
Bronisław Komorowski
fot. Flickr/Platforma Obywatelska RP/CC BY-SA 2.0


Jak wynika z informacji podanych przez „Super Express” były polski prezydent został przewieziony do Warszawy ze szpitala w Sejnach (woj. podlaskie). Objawy COVID-19 miały się u niego zaostrzyć po kilku dniach od pozytywnego wyniku testu na koronawirusa.

Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz poinformował w rozmowie z dziennikiem, że była głowa państwa będzie leczona w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym, którego ordynatorem jest prof. Andrzej Horban, jeden z doradców premiera Mateusza Morawieckiego.

„Super Express” powołując się na źródło z otoczenia Bronisława Komorowskiego twierdzi, że stan byłego prezydenta jest stabilny. „Ma objawy takie jak męczący kaszel, ale wszystko idzie w dobrym kierunku” – dodano.

– Wiem, że nie takim zagrożeniom Bronisław Komorowski stawiał czoła w swoim życiu i z tego też wyjdzie obronną ręką – dodał z kolei przyjaciel Komorowskiego prof. Tomasz Nałęcz, w przeszłości doradca byłego prezydenta.


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura