"Odbyła się rozmowa czy usunąć ciążę". Patryk Jaki po wywiadzie dla TVN: To bzdura

- "Odbyła się między wami rozmowa, czy usunąć ciążę?" Jaki: odbyła się - tytułuje wywiad z Patrykiem Jakim TVN24.pl. Jak się okazuje jednak, jest to tytuł mylący - To bzdura. Czy rozmawialiśmy o tym co będzie po urodzeniu dziecka? Tak! Czy rozmawialiśmy o tym czy go usunąć? Nie! Więc niestety tytuł może być mylący - pisze Patryk Jaki.
Patryk Jaki
Patryk Jaki
Screen YouTube

- Powiedziałem w wywiadzie, że rozmawialiśmy z żoną o sytuacji, w której się znaleźliśmy(kiedy było prawdopodobieństwo ZD). Nigdy nikt z nas nie brał pod uwagę aborcji. Ale już nieżyczliwi interpretują: „Aaa rozmawiali (!) (w domyśle czy zabić dziecko)” Ludzie (...) Kto o tym nie rozmawia. I stanowczo sobie nie życzę, aby ktokolwiek rozpowszechniał nieprawdziwe informacje na ten temat. Uderza to w moje relacje z dzieckiem.

- pisze Patryk Jaki

- Szanowni! Jako współautor wywiadu z Patrykiem Jakim, obserwując dyskusje na jego temat, jeszcze raz apeluję o przeczytanie CAŁOŚCI, a nie komentowanie komentarzy do tego wywiadu! To nie jest dobra metoda. Pozdrawiam. (...) Dla jasności: Patryk Jaki w wywiadzie nic nie mówił o tym, ze rozważał usunięcie dziecka. Mówi, że rozmawiał z żoną o sytuacji, o strachu przed przyszłością. Nic nie mówi o aborcji swojego dziecka.

- pisze współautor wywiadu, dziennikarz TVN Krzysztof Skórzyński.

- Uczciwy człowiek daje uczciwy tytuł, a co robi "KATOLIK" z TVN, Krzysio Skórzyński? Kręci dalej.

- komentują internauci.

/k 


Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura