Młodzież Wszechpolska nie rozumie: Dziambor, który przeszedł covid-19, uczestniczy w wydarzeniu, które go neguje

Wczoraj pod hasłem "Międzynarodowy marsz o wolność" odbyła się w Warszawie demonstracja przeciwników obostrzeń antykoronawirusowych. W demonstracji wzięli udział miedzy innymi posłowie Konfederacji Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke i... Artur Dziambor, który chorował ciężko na koronawirusa pisząc "płuca w rozsypce, powrót do formy to miesiące". Sprawę skomentował oficjalny profil Młodzieży Wszechpolskiej.
Grzegorz Braun, demonstracja przeciwko obostrzeniom koronawirusowym Młodzież Wszechpolska nie rozumie: Dziambor, który przeszedł covid-19, uczestniczy w wydarzeniu, które go neguje
Grzegorz Braun, demonstracja przeciwko obostrzeniom koronawirusowym
Screen YouTube Grzegorz Braun

- Doprawdy nie możemy zrozumieć sytuacji, w której Artur Dziambor właśnie co przeszedł najgorszy etap zakażenia koronawirusem ("Płuca w rozsypce, powrót do formy to miesiące"), a jego partyjni koledzy - Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke (nie możemy niestety oznaczyć konta, bo wolny rynek je skasował) - biorą udział w wydarzeniu, które neguje fakt istnienia tego groźnego choróbska.

Nie trzeba nawet korzystać z badań naukowych, aby stwierdzić, że jakąś formę walki z koronawirusem państwo i społeczeństwo powinno podjąć. Powiemy więcej: można nawet wyłączyć telewizor i włączyć myślenie! Wielu z nas w kręgu swojej rodziny lub znajomych ma bowiem przypadki ciężkich zakażeń i po prostu osobiste doświadczenie podpowiada, że to nie jest "zwykła grypa".

- pisze Młodzież Wszechpolska

Doprawdy nie możemy zrozumieć sytuacji, w której Artur E. Dziambor właśnie co przeszedł najgorszy etap zakażenia...

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska Sobota, 21 listopada 2020

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura