Płonący kościół. Szokująca grafika Strajku Kobiet

Ciekaw jestem jak będziecie się bronić jeżeli ktoś potraktuje ten post dosłownie – komentuje grafikę opublikowaną przez Warszawski Strajk Kobiet jeden z użytkowników.
 Płonący kościół. Szokująca grafika Strajku Kobiet
Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/@sIodkawewino


„Niedziela. Kościoły otwarte, teatry zamknięte.To żałosny symbol końca tej władzy. #Wypierdalać do San Escobar” – czytamy we wpisie w mediach społecznościowych opublikowanym przez Warszawski Strajk Kobiet.

„Ciekaw jestem jak będziecie się bronić jeżeli ktoś potraktuje ten post dosłownie. Nikt związany ze strajkiem kobiet ale jakiś psychol. Widziałem już dziewczyne która miała napisane na ytansparencie "....do wora A wór do jeziora..." akurat w rocznicę śmierci (ks.)Popiełuszki” – brzmi komentarz jednego z użytkowników pod postem.

„Mam prośbę róbcie sobie te manifestacje chociaż w bardzo prosty sposób wpędzacie tym wszystkich Polaków w Narodową Kwarantanne. Skoro jednak taką macie potrzebę trudno to jest wasze prawo. Nie mniej jednak od nas katolików od tego jak na swój sposób traktujemy niedzielę oraz od naszego uczestnictwa w tym dniu w nabożeństwie kościelnym mówiąc waszym językiem się odwalcie. To nie jest wasza sprawa, nie jest wasza wiara, nie jest wasza tradycja” – czytamy we wpisie innego użytkownika.

 

Niedziela. Kościoły otwarte, teatry zamknięte. To żałosny symbol końca tej władzy. #Wypierdalać do San Escobar. Grafika: Krzywa Kreska

Opublikowany przez Warszawski Strajk Kobiet Niedziela, 22 listopada 2020

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura