[video] Jest wywiad z kobietą, która przykleiła się do bramy MEN. Jak się okazuje jest dorosła

Podczas protestu pod siedzibą Ministerstwa Edukacji przy Al. Szucha w Warszawie jedna z protestujących... przykleiła się do bramy ministerstwa szybkoschnącym klejem, wywołując powszechne szyderstwa internautów. Jak się jednak okazuje, wybryku nie dokonała osoba niepełnoletnia, tylko jak najbardziej dorosła kobieta. Anita Sobiechowska z radykalnej organizacji Extinction Rebellion.
Anita Sobiechowska, przykleiła się do bramy MEN [video] Jest wywiad z kobietą, która przykleiła się do bramy MEN. Jak się okazuje jest dorosła
Anita Sobiechowska, przykleiła się do bramy MEN
screen TT Patryk "Skju" Sykut

- Ręka jest poparzona. Cyjanoakryl po prostu wywołuje poparzenia pierwszego stopnia (...) Czuję się dobrze, generalnie jestem troszkę zmęczona (...) postanowiłam siedzieć tam tak długo aż minister Czarnek poda się do dymisji. Nie udało się, policja wezwała ratowników, którzy rozkleili mnie z tej bramy. To nie kończy działań. Będziemy walczyć dalej.

- mówi Anita Sobiechowska

- Pani Anita, która wpadła na pomysł żeby się przykleić do bramy przy MEN, a później opowiadać wzruszonym dziennikarzom o poparzonej ręce to doświadczona "protesterka". Ogłaszała już "strajk głodowy na całym świecie"( wzięlo w nim łącznie udział 7 osób), blokowała Swiętokrzyską przykuwając się do opony. Więc jest szansa, że jeszcze pójdzie na całość:)

- komentuje red. Wojciech Wybranowski


Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura