Luna prezentuje nowy utwór "Zgaś"

„Zgaś” jest osobistą opowieścią pełną tajemnic i niedopowiedzeń” - mówi artystka. „To przyjrzenie się sobie, swoim złożonym emocjom i stanom. W takiej rozmowie ze sobą samym każdy może znaleźć wyjątkową cząstkę siebie. Bo w tym dziwnym czasie każdy z nas wątpi, każdy czuje żal, niepokój i niepewność.
  Luna prezentuje nowy utwór

LUNA -  Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery.


Wystąpiła m.in. na Pol’n’Rock Festiwal i Naturalnie Mazury Festiwal, a podczas Nocy Muzeów w Warszawie 2019 zagrała w pracowni Jagi Hupało.
Tego lata na jednym z koncertów w Warszawskiej Pradze Centrum była gościem Meli Koteluk, z którą zaśpiewała w duecie „Dlaczego drzewa nic nie mówią”.
Uczestniczka projektu „My name is new”, w ramach którego powstał utwór „Zastyga” oraz ilustrujący go niezwykle intymny klip.

Z dojrzałą i dookreśloną wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna”.
To w tym momencie w pełni stała się Luną, a charakter tego utworu oraz estetyka teledysku wskazują kierunek, w jakim chce podążać.

Luna ma 21 lat i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje.
Sztuka, filozofia i moda to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia.
Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą.
Kocha książki, Nicka Cava i Bjork.

Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata.

Źródło: Materiały prasowe

 

 

 


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura