Laureat Konkursu Eurowizji 2019 - Duncan Laurence prezentuje debiutancką płytę „Small Town Boy”!

W całym procesie tworzenia albumu doświadczyłem niesamowitej wolności w muzyce. Pisałem, produkowałem i aranżowałem własne kawałki. Każda piosenka otwiera okno do mojego świata i opowiada część mojej historii. Tworzenie „Small Town Boy” pozwoliło mi dojrzeć, dowiedzieć się więcej o sobie i jakim chcę być muzykiem. To marzycielski, surowy materiał, wesołe zaproszenie do mojego świata – naprawdę wszystko, co wymarzyłem sobie na płytowy debiut! – mówi artysta.
Duncan Laurence Laureat Konkursu Eurowizji 2019 - Duncan Laurence prezentuje debiutancką płytę „Small Town Boy”!
Duncan Laurence
Materiały prasowe

Nowa wersja Arcade z gościnnym udziałem Fletcher. Premiera 27.11 o godz.18:

 

 

 

 

 

„Last Night”: 

 

 

 

Duncan opisywał „Last Night” jako osobisty hołd dla niedoskonałych związków. Artysta uważa, że wrażliwość oraz drobne skazy są piękniejsze niż zimna perfekcja. Podobne podejście towarzyszyło mu przy tworzeniu całego albumu. 

 

 

 

Po spektakularnym sukcesie na Eurowizji w Tel Awiwie w 2019 z utworem „Arcade”: 

 

 

Duncan Laurence poświęcił każdą możliwą chwilę na tworzenie wyczekiwanego debiutu. Oznacza to m.in., że w dużej mierze odpowiada za produkcję materiału.

Duncan komponował i produkował piosenki ze „Small Town Boy” w różnych miastach na całym świecie, m.in. w Los Angeles. Na albumie nie zabraknie jego wielkich hitów „Arcade”, „Love Don’t Hate” i „Someone Else”.

 

17 listopada Duncan Laurence zagra koncert w najbardziej prestiżowym obiekcie koncertowym w Holandii: Ziggo Dome w Amsterdamie.

Wszystko zorganizowane w reżimie sanitarnym, z publicznością rozmieszczoną przy okrągłych stolikach wokół sceny umiejscowionej w centrum areny.

Duncan nie może doczekać się tego wydarzenia: - Jako dzieciak mogłem tylko marzyć o graniu w takim obiekcie jak Ziggo Dome. Teraz marzenie się spełnia.

To prawdziwy zaszczyt, że właśnie w takim miejscu będę mógł zagrać wszystkie piosenki ze „Small Town Boy”. Czeka nas wyjątkowy wieczór!

 

Tracklista:

Beautiful

Yet

Between Good And Goodbye

Love You Like I Couldn’t Do

Sleeping On The Phone

Arcade

Figure It Out

Last Night

Someone Else

Love Don’t Hate It

Umbrella

Feel Something

 

Duncan Laurence. wystąpi w trakcie Eurowizji Junior 2020  To czwarty przypadek w historii, gdy triumfator ostatniej edycji dorosłej Eurowizji, zaprezentuje się podczas dziecięcej wersji wydarzenia. Wcześniej byli to Dima Bilan, Alexander Rybak i Emmelie de Forest. Nie zabraknie też laureatki Eurowizji Junior 2019 – Viki Gabor.

Wśród kolejnych potwierdzonych gwiazd finału Eurowizji Junior 2020 nie mogło zabraknąć Roksany Węgiel – zwyciężczyni z 2018 roku. Jak zdradza portal junioreurovision.tv Roxie wraz z Viki Gabor wystąpią u boku Duncana Laurence we wspólnym utworze.

W czasie interval act na scenie pojawi się również Alicja Szemplińska, która miała reprezentować Polskę podczas Eurowizji 2020 w Rotterdamie. Podczas niedzielnego finału wykona Empires. W trakcie występu Alicji zaprezentowany zostanie także pokaz taneczny. Podczas wydarzenia nastoletni tancerze zaprezentują nowoczesny układ jazzowy, dedykowany osobom wykonującym różne zawody w podziękowaniu za ich codzienną pracę.

Źródło: Materiały prasowe, eurowizja.org, junioreurovision.tv


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura