REKLAMA

"Pomówienia wymagają naszej reakcji". Podpisz petycję do władz miast w obronie Jana Pawła II

- Ataki na Jana Pawła II przebrały miarę, stały się atakami na katolików. Pomówienia wymagają naszej reakcji - pisze w mediach społecznościowych prezes Ordo Iuris mec. Jerzy Kwaśniewski, zachęcając internautów do podpisywania petycji do władz miast, gdzie ataki na papieża-Polaka sięgnęły zenitu. Adwokat zapowiada również działania prawne.
/ mat. organizatora - wobroniejp2.pl

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami bezprecedensowego ataku na Osobę Świętego Jana Pawła II. Pod adresem wybitnego Polaka wysuwane są zarzuty o tuszowanie przypadków czynów pedofilskich wśród katolickich duchownych.

Przedstawiciele niektórych środowisk domagają się odebrania św. Janowi Pawłowi II tytułu honorowego obywatelstwa, a także zmianę nazw ulic, parków czy szkół, które zostały nadane na Jego cześć. W tym celu stworzone zostały petycje i pisma składane do władz miasta Warszawy, Poznania, Łodzi, Gdańska oraz Wrocławia.

Petycję można podpisać na stronie: https://wobroniejp2.pl/

 

Ataki na Jana Pawła II przebrały miarę, stały się atakami na katolików. Pomówienia wymagają naszej rekacji. Przyznajmy się do #JPII

Na początek petycja do władz miast gdzie ataki sięgnęły zenitu.

Niebawem działania prawne

Podpisz i daj RT!

 

- zachęca mec. Jerzy Kwaśniewski.

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura