„Prawda zawsze zwycięża”. Obajtek wygrał proces z tygodnikiem „NIE” Urbana


Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek zamieścił wpis w mediach społecznościowych z informacją o wygranym przez niego i jego brata procesie z tygodnikiem „NIE”.
Daniel Obajtek „Prawda zawsze zwycięża”. Obajtek wygrał proces z tygodnikiem „NIE” Urbana

Daniel Obajtek / fot. YouTube / SE


Szef PKN Orlen Daniel Obajtek i jego brat wygrali proces przeciwko tygodnikowi „NIE”, którego założycielem i redaktorem naczelnym jest Jerzy Urban.

Obajtek udostępnił na Twitterze skan przeprosin, jakie tygodnik miał opublikować na swoich łamach. „Prawda zawsze zwycięża” – dodał.

Tygodnik „NIE” zamieścił przeprosiny o następującej treści:

„Przeprosiny dla pana Daniela Obajtka. Autorzy artykułu pod tytułem "Fortuna braci Obajtków" opublikowanego w tygodniku "Nie" nr 48 (1471) 30 listopada - 6 grudnia 2018 roku oraz przedrukowanego w Tygodniku "ANGORA" nr 49/2018 9 grudnia 2018 roku, Tadeusz Jasiński i Waldemar Kuchanny, a także Redaktor Naczelny Tygodnika "NIE" Jerzy Urban oraz Wydawca Tygodnika "NIE" URMA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przepraszają pana Daniela Obajtka za przedstawione w artykule treści, w tym oceny oraz sugestie, przedstawiające pana Daniela Obajtka w fałszywym świetle, co naruszyło jego dobra osobiste w postaci dobrego imienia (czci), godności oraz prywatności”.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe