REKLAMA

"Bełkot, absurd". Bart Staszewski w nerwach. Pozywa go gmina Zakrzówek

Bart Staszewski jest pochodzącym ze Szwecji aktywistą LGBT, za sprawą którego w światowej opinii publicznej upowszechnił się fake news nt. "stref wolnych od LGBT" w Polsce. Aktywista jeździ po Polsce, przykręca tabliczkę "strefa wolna od LGBT" do znaków drogowych z nazwami miejscowości, fotografuje i umieszcza w sieci. Chodzi o samorządy, które przyjęły uchwały przeciwko IDEOLOGII LGBT i Samorządowe Karty Praw Rodzin, w których nawet nie pada skrót "LGBT". Fake news Staszewskiego doprowadził już do gróźb ze strony dysponentów tzw. "funduszy norweskich" i różnych form oburzenia ze strony przedstawicieli Brukseli. Samorządy podają Staszewskiego do sądu. Tym razem zrobiła to Gmina Zakrzówek przy wsparciu Reduty Dobrego Imienia.
Bart Staszewski
Bart Staszewski / Screen YouTube Bart Staszewski

- bełkot, absurd, prawnicze lanie wody. Ale będzie się trzeba z nim zmierzyć w sądzie - ilość tego bełkotu z pewnością wpłynie na długość procesu.

- denerwuje się Staszewski

Jednak, czy przy dzisiejszym stanie rozpolitykowanego sądownictwa gmina ma szansę na sprawiedliwość?

Pozew o naruszenie dóbr osobistych gminy Zakrzówek, który to gmina ta mi wytoczyła przy wsparciu Reduty Dobrego Imienia,...

Opublikowany przez Bart Staszewski Niedziela, 29 listopada 2020

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura