REKLAMA

"Będziemy was outować!". Bart Staszewski grozi posłom

Bart Staszewski aktywista LGBT, który przyczynił się walnie do implementacji pośród światowej opinii publicznej fake newsa o tzw. "strefach wolnych od LGBT" w Polsce, ma nowy pomysł. Chce "outować", czyli w slangu aktywistów LGBT ujawniać orientację europosłów i posłów. Czy takie ujawnianie osobistych, oddzielna kwestia czy prawdziwych, danych na temat posłów i europosłów jest legalne? Bo na pewno moralne nie jest.
Bart Staszewski
Bart Staszewski / Screen YouTube Bart Staszewski

Aktywistę zainspirował przypadek węgierskiego europosła Józsefa Szájera, który sprzeciwiał się tzw. "małżeństwom" jednopłciowym, co wydaje się dość logiczne, biorąc pod uwagę, że małżeństwo z definicji jest związkiem kobiety i mężczyzny. Europoseł miał zostać przyłapany na gejowskiej orgii.

Teraz Bart Staszewski grozi posłom i europosłom, ujawnianiem ich orientacji seksualnej.

- Do wszystkich homofobicznych, prawicowych europosłów. Będziemy was outować! (...) Ilu jest polskich Józsefów Szájerów? Jeśli macie cynk o hipokryzji znanych z homofobicznych działań europosłów lub posłach polskiej prawicy piszcie śmiało na [email protected] :) (...) Będzie się działo! Kończy się wasz folwark hipokryci. Outować hipokryzję!

- pisze Staszewski


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura