Działaczka SLD wzięła w obronę Beatę Szydło. „To nie mój styl, ale naśmiewanie się…”

Nie lubię PiS. Pani Szydło to nie mój styl, ale naśmiewanie się z wyglądu jest obrzydliwe – stwierdziła działaczka SLD Justyna Klimasara.
Justyna Klimasara i Beata Szydło Działaczka SLD wzięła w obronę Beatę Szydło. „To nie mój styl, ale naśmiewanie się…”
Justyna Klimasara i Beata Szydło
fot. YouTube / Onet - Flickr / KPRM


Pewien internauta postanowił w mediach społecznościowych dać wyraz swojej krytyce wobec byłej premier Beaty Szydło. Użytkownik Twittera wyśmiewał wygląd Beaty Szydło - dodał jej zdjęcie i stwierdził, że wygląda jak mężczyzna. 

W obronię europosłanki PiS stanęła młoda działaczka Sojuszu Lewicy Demokratycznej Justyna Klimasara, której ewidentnie nie spodobał się komentarz mężczyzny.

„Nie lubię PiS. Pani Szydło to nie mój styl, ale naśmiewanie się z wyglądu jest obrzydliwe. Kiedy zapytałam o merytoryczną krytykę, zostałam nazwana pustą lalką i oskarżona o brak poczucia humoru” – napisała na Twitterze i opublikowała tzw. screeny z dyskusji pomiędzy nią a wyśmiewającym Szydło użytkownikiem.

Działaczka SLD napisała internaucie, że ten m.in. powinien oceniać byłą premier merytorycznie, oceniać jej działania, kiedy była szefem polskiego rządu, a nie śmiać się z jej wyglądu.

 

 


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura