REKLAMA

Promotor gratuluje Najmanowi. Ten kpi z Salety

„Chyba czas wyzbyć się hipokryzji i odważyć się to powiedzieć : BRAWO MARCIN” – pisze w swoim wpisie na Instagramie Maciej Kawulski, współzałożyciel największej federacji mieszanych sztuk walki w Europie, czyli KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Najman nie pozostał dłużny, ale… Salecie.
screenYT/wringuzNajmanem Promotor gratuluje Najmanowi. Ten kpi z Salety
screenYT/wringuzNajmanem / screenYT/wringuzNajmanem

„Jestem promotorem prawie 20 lat. Znam ten biznes od podszewki i chce powiedzieć, że w swojej karierze widziałem wielu super prawilnych wojowników robiących ( po cichu ) bardziej cienkie numery. Broniłem ich wtedy i kryłem więc dziś pozwolę sobie stanąć w twojej obronie. Ty przynajmniej robisz to otwarcie w biały dzień. W pełni świadomy wchodząc do cyrku nie wstydzisz się pajacować. Może mój czas się już kończy ale jak czasem słyszę na konferencjach dzieciaki, które łącznie odbyły 10 jednostek treningowych pod okiem trenera i mówią sobie na mamę, na dzieci i na żony, jak zmieniają sobie orientacje seksualną i jak werbalnie wkładają sobie różne rzeczy wiecie gdzie, to myślę sobie, że twój lowkick to naprawdę nic nadzwyczajnego ( chociaż twój trener akurat mocno się pogubił )… I na koniec do wszystkich moich kolegów, którzy zbierają petycje i zapewniają wszystkich w mediach „że z Najmanem to oni na jednej gali nigdy nie zawalczą”….. nikt was nie słucha i nie czyta Panowie. Wszyscy są zajęci Najmanem” – pisze Kawulski.

Ale to nie zaprząta głowy najpopularniejszego freakfightera w Polsce. Marcin Najman pozwolił sobie na niewybredne żarty o swoim odwiecznym rywalu Przemysławie Salecie. Skomentował zarówno jego epicki występ na kongresie Bronisława Komorowskiego, jak i ostatnie perypetie z tatuażami.

 

 

Brus/twitter/instagram.com

Fot/screenYT/wringuzNajmanem


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura