REKLAMA

[Grafika] Bez Boga. Dziecko pokazujące środkowy palec? "Kolędowanie" z Trzaskowskim

Powoli zbliża się Boże Narodzenie. Wielkie katolickie i chrześcijańskie Święto Narodzenia Pańskiego. Niestety zbliża się również festiwal hipokryzji celebrytów, którzy na co dzień popierając aborcję i inne "nowinki" cywilizacji śmierci, będą nam pełni fałszywego wzruszenia śpiewać kolędy z ekranów telewizorów. Na "kolędowanie" zaprasza również prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.
Rafał Trzaskowski [Grafika] Bez Boga. Dziecko pokazujące środkowy palec?
Rafał Trzaskowski / Wikipedia CC BY 2,0 EPP

Kolędy to pieśni religijne otwarcie odnoszące się do Narodzenia Pańskiego. Tymczasem na grafice stołecznego ratusza widzimy rodzinę bez twarzy i bez jakiegokolwiek atrybutu religijnego, nie mówiąc o samym "Bohaterze" Bożego Narodzenia, którego narodziny właśnie wtedy świętujemy, Jezusie Chrystusie.

Co więcej, dziecko na kolanach matki, sprawia wyciąga w obu dłoniach środkowe palce w geście tyleż obelżywym co używanym często, a wręcz kojarzonym ze Strajkiem Kobiet.

Gratulujemy wyczucia "świątecznej atmosfery"

- Prezydent Trzaskowski zaprasza na kolędowanie. Bez Boga oczywiście. Znajoma poprosiła, byście państwo zwrócili uwagę na gest dziecka. Upiorny ten świat lewactwa.

- komentuje red. Wojciech Biedroń


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura