Adam Małysz o polskich skoczkach: czeka nas sporo pracy

Adam Małysz, jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, a obecnie dyrektor sportowy Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej, nie krył radości i wzruszenia po wygranej przez polską drużynę Pucharu Narodów.
 Adam Małysz o polskich skoczkach: czeka nas sporo pracy
/ Facebook/Adam Małysz
Polacy w składzie: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła i Dawid Kubacki pokonali rywali zdobywając Puchar Narodów w skokach narciarskich. Po raz pierwszy w historii poslka drużyna sięgnęła po to trofeum.

"Witajcie. Czy ochłonęliście już po zakończeniu sezonu? To była niesamowita zima. Pełna emocji, nie tylko tych związanych z sukcesami. Te najbardziej wzruszające dla mnie momenty: zdominowany przez biało-czerwonych Turniej Czterech Skoczni, medale mistrzostw świata w Lahti i Kryształowa Kula za wygraną w Pucharze Narodów na długo pozostaną w mojej pamięci. Cieszę się niesamowicie, że udało nam się zmienić pewną zasadę w polskiej ekipie. Wcześniej mieliśmy fantastycznych pojedynczych zawodników, a teraz mamy wspaniałą drużynę. Jednocześnie wiem, że czeka nas sporo pracy związanej z utrzymaniem, a nawet podniesieniem tego poziomu w przyszłym sezonie oraz poprawą dyspozycji zawodników z kadry B. Ale taka zima jak ta miniona daje mnóstwo energii i motywacji" - napisał Adam Małysz na oficjalnym koncie na Facebooku.IK

#REKLAMA_POZIOMA#

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe