REKLAMA

"Leczcie się!" Strajk Kobiet w ogniu krytyki kobiet po "kolędach"- "Aborcję na żądanie ześlij nam Panie"

Agresja zdaje się być nierozerwalnie związana z tzw. "Strajkiem Kobiet". Od samego początku w jego ramach lewaccy bojówkarze atakowali świątynie, księży, wiernych i zakłócali Msze Św. Ostatnio zaatakowali radiowóz. Objawem agresji jest również przemocy symboliczna, jak "kolędy" opublikowane przez "Strajk Kobiet" na Facebooku pod wspólnym tytułem "Aborcję na żądanie ześlij nam Panie".
wściekła kobieta
wściekła kobieta / Pixabay.com

- "Gdy śliczna panna aborcję robiła"... "W bólu rodzić nie będziemy dzieci chorych i niechcianych"...

- takie "kolędy" proponuje "Strajk Kobiet"

Nawet komentatorki fanpejdża Ogólnopolskiego Strajku Kobiet nie kupiły takiej "estetyki"

Smutna prawda jest taka, że prawdopodobnie zarżnęłyście sprawę. 😞 Nie tylko tym postem - wieloma innymi rzeczami. Kompletnie nie umiecie wyczuwać uczuć i nastrojów społecznych i, co gorsza, nie macie zamiaru tego zmienić.

Popieram Was calum sercem, ale to już przesada. To dopiero będzie zniechęcać do Was ludzi. Zastanówcie się po co? To nie uderzy a rządzących tylko zwykłych ludzi raniąc ich uczucia do Świąt.

Powiem szczerze przegiecie na maksa... nikomu niepotrzebne robienie gownoburzy... takie dzialania tylko zniechecaja do wychodzenia na ulice. Chodziłam na wszystkie protesty ale Panie zaczynaja mocno przesadzac! Kopia sobie pod soba dół... Taka postawa nic nie zdziałaja, no chyba ze zalezy im tylko na zbuntowanych licealistach...

Przepraszam ale jak dla mnie to to jest już niesmaczne. Wierzę po swojemu, biorę udział w strajkach ale to już jak dla mnie za dużo

Okropne, leczcie się, nie walczycie już o prawa, tylko jakieś kacapoły wymyślacie

- taki wydźwięk ma większość komentarzy

 

Opublikowany przez Ogólnopolski Strajk Kobiet Wtorek, 15 grudnia 2020

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura