REKLAMA

"Przewidziałem to". Kucharski nie omieszkał skomentować wygranej Lewandowskiego

Robert Lewandowski został wybrany Najlepszym Piłkarzem Roku FIFA. Z tej okazji z całego świata płyną gratulacje do polskiego piłkarza. Głos postanowił również zabrać były agent Lewandowskiego Cezary Kucharski.
/ PAP/Adam Warżawa

Do pewnego momentu relacje Roberta Lewandowskiego i Cezarego Kucharskiego były modelowe. We współpracy coś się zacięło w 2016 r. przy negocjacjach i przedłużeniu umowy z tym ostatnim klubem. Lewandowski poczuł się oszukany przez Kucharskiego, bo musiał złożyć podpis pod kontraktem, który gwarantował mu mniejsze pieniądze niż te, które miał mieć wynegocjowane przez agenta.

Przypomnijmy, że prokuratura zarzuca Cezaremu Kucharskiemu, że szantażował Roberta Lewandowskiego. Wśród dowodów są nagrania rozmów, podczas których były agent mówi, że chce pieniędzy od piłkarza m.in. w zamian za "milczenie" i "spokój". Pada kwota 20 mln euro.

Zobacz również: 

"Utrata laktacji, szczękościsk, pogorszenie relacji z mężem". Wyciekły zeznania Lewandowskiej

Tymczasem wczoraj Robert Lewandowski został wybrany Najlepszym Piłkarzem Roku FIFA. Podczas uroczystej gali FIFA The Best ogłoszono, że napastnik Bayernu Monachium w głosowaniu dziennikarzy, kapitanów i selekcjonerów reprezentacji, a także kibiców pokonał Leo Messiego i Cristiano Ronaldo.

Cieszę się, że Robert zdobył tę nagrodę. Gratuluję mu tego sukcesu

- komentuje w rozmowie z sportowefakty.wp.pl Cezary Kucharski, były agent Lewandowskiego.

Przewidziałem, że tak będzie już w 2016 roku, podczas projektowania nowego kontraktu Roberta z Bayernem. Wynegocjowałem wtedy Robertowi specjalną premię od klubu za zdobycie tego typu nagrody. Chodziło o kwotę zbliżoną do 1 miliona euro. Nie wiem jednak, czy ten zapis utrzymał się później

- mówi Kucharski.

Zobacz też: 

„Szkoda, że rząd mamy lewy…” Żenujące „gratulacje” Lisa dla Lewandowskiego

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura