Kolejna odrażająca prowokacja Aborcyjnego Dream Teamu. "Kolej na Polskę!!!"

„Maria z Nazaretu z zielona chustka symbolizującą walkę o dostępna aborcje w Argentynie i misoprostolem z reku” [pisownia oryginalna] – tak Aborcyjny Dream Team m.in. opisał bazujący na profanacji rysunek z wykorzystaniem Matki Boskiej, która w ręku trzyma opakowanie tabletek, które mogą wywoływać poronienie. „Izba niższa argentyńskiego parlamentu przegłosowała ustawę legalizującą aborcje do 14 tygodnia ciąży i teraz czekamy na ruch senatu, który dwa lata temu zawiódł w tej kwestii” – piszą triumfalnie na aborcyjnym fanpage’u.
zdjęcie ilustracyjne Kolejna odrażająca prowokacja Aborcyjnego Dream Teamu.
zdjęcie ilustracyjne / pixabay

Radykalna grupa proaborcyjna Aborcyjny Dream Team znana jest między innymi, a może głównie z okładki Wysokich Obcasów, na której w optymistycznym różowym anturażu zapewniała, że "Aborcja jest OK". Grupa prezentowała także poduszeczki z wyhaftowaną nazwą leku nazywanego "trutką na dzieci". Liderka grupy, Natalia Broniarczyk zasłynęła chwaleniem się aborcją, której dokonała. „Kiedy zrobiłam aborcję, poczułem się lżejsza (…) pojechałam do znanego szwedzkiego sklepu meblowego, kupiłam dużo roślin, doniczek (…) czułam że mogę się zająć normalnie swoim życiem” – mówiła. Profanacja symboli religijnych jest niestety stałym elementem działań środowisk lewicowych. Profanowano np. obraz Matki Bożej Częstochowskiej dorabiając jej tęczę LGBT.

Czego dotyczy prowokacyjny post aborcyjny? Legalizacji aborcji w Argentynie. Pamiętajmy jednak, że w tym kraju kilkaset tysięcy osób wzięło udział w manifestacjach przeciwko aborcji w ponad 250 miastach. Wydarzenie zostało zorganizowane przez ponad 150 organizacji. O tym Aborcyjny Dream Team nie wspomniał wcale.

Niepokojące są także komentarze pojawiające się pod bazującym na profanacji rysunkiem. Ściągnął on podobnych autorom zwolenników skrajnej lewicy. W komentarzach pojawiły się takie deklaracje jak: „Teraz kolej na Polskę!!!” i „„Pohrumkiwania świń o obolałych tyłkach już słychać na tej stronie! A to tylko śmietanka katolickiego szamba które wybije zapewne - nie bój się...Mizogini -gwałciciele zawsze największą czcią darzą wizerunek Przenajświętszej Panienki. Na całym katolickim świecie. Wiesz: Niepokalane Poczęcie, Dziewica, to ich kręci. Zeżreć ciastko i je mieć! Dla mnie też grafika miażdżąco wspaniała!” [pisownia oryginalna]

 

Wczoraj pisałyśmy o tym, że Argentyna wywalczyła kolejną szanse na dostępną aborcje w ramach systemu! Izba niższa...

Opublikowany przez Aborcyjny Dream Team Sobota, 12 grudnia 2020

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe