"Na*********!", „niszczenie kościołów rozumiem”. Skrajna lewica skrzykuje się na dewastowanie

„Atakowanie jego symboli [Kościoła] powinno być wręcz obowiązkiem społecznym” [pisownia oryginalna] – podobne stanowiska odnajdujemy w postach przedstawicieli skrajnej lewicy. Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor ostrzegał, że na forach skrajnej lewicy trwa mobilizacja i planowanie dewastowania kościołów oraz zakłócania bożonarodzeniowych wydarzeń. Organizacja monitorująca antychrześcijańskie działania opublikowała skandaliczne stanowiska lewicowych aktywistów.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / pixabay

Czytamy w nich m.in. „lewica winna być aktywna, nie pasywna. N******lać a nie się bać”; „Niszczenie kościołów rozumiem jak najbardziej, ale k**** po co niszczyć jakąś kapliczkę w lesie”.  Między lewicowymi radykałami dochodzi do dyskusji czy chcą niszczyć zwykłe kapliczki. Atak na kościoły pozostaje wg. ich stanowiska czymś oczywistym. W wymianie zdań, którą obserwujemy zgodność jest co do tego, że kościół powinien być celem ataków. Czytamy - „Atakowanie jego symboli [Kościoła] powinno być wręcz obowiązkiem społecznym”.

Do dewastacji kościołów już dochodzi. Jak poinformowało Fidei Defensor: „Kolejna dewastacja kościoła! Tym razem w Gdyni. Tzw. strajk (niektórych) kobiet nie odpuszcza, zostawiając za sobą wandalizm i profanację”.

 

❗ Kolejna dewastacja kościoła! Tym razem w Gdyni. Tzw. strajk (niektórych) kobiet nie odpuszcza, zostawiając za sobą wandalizm i profanację. Więcej 👇

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor Niedziela, 20 grudnia 2020

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe