REKLAMA

"Na*********!", „niszczenie kościołów rozumiem”. Skrajna lewica skrzykuje się na dewastowanie

„Atakowanie jego symboli [Kościoła] powinno być wręcz obowiązkiem społecznym” [pisownia oryginalna] – podobne stanowiska odnajdujemy w postach przedstawicieli skrajnej lewicy. Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor ostrzegał, że na forach skrajnej lewicy trwa mobilizacja i planowanie dewastowania kościołów oraz zakłócania bożonarodzeniowych wydarzeń. Organizacja monitorująca antychrześcijańskie działania opublikowała skandaliczne stanowiska lewicowych aktywistów.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / pixabay

Czytamy w nich m.in. „lewica winna być aktywna, nie pasywna. N******lać a nie się bać”; „Niszczenie kościołów rozumiem jak najbardziej, ale k**** po co niszczyć jakąś kapliczkę w lesie”.  Między lewicowymi radykałami dochodzi do dyskusji czy chcą niszczyć zwykłe kapliczki. Atak na kościoły pozostaje wg. ich stanowiska czymś oczywistym. W wymianie zdań, którą obserwujemy zgodność jest co do tego, że kościół powinien być celem ataków. Czytamy - „Atakowanie jego symboli [Kościoła] powinno być wręcz obowiązkiem społecznym”.

Do dewastacji kościołów już dochodzi. Jak poinformowało Fidei Defensor: „Kolejna dewastacja kościoła! Tym razem w Gdyni. Tzw. strajk (niektórych) kobiet nie odpuszcza, zostawiając za sobą wandalizm i profanację”.

 

❗ Kolejna dewastacja kościoła! Tym razem w Gdyni. Tzw. strajk (niektórych) kobiet nie odpuszcza, zostawiając za sobą wandalizm i profanację. Więcej 👇

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor Niedziela, 20 grudnia 2020

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura