REKLAMA

"Sylwester u Kaczora". Wyborcza zachwycona, ale nie sprawdziła kto jest organizatorem...

"Warszawiacy skrzykują się na "sylwestra u Kaczora". Mimo zakazu wychodzenia z domu" - raduje się stołeczna "Gazeta Wyborcza" - Nadchodzi noc pełna wrażeń. Już 31 grudnia od godz. 19 zaczynamy największą imprezę sylwestrową w Polsce. Sylwester u Kaczora" - tymi słowami zaczyna się filmik zapowiadający wydarzenie na Żoliborzu - czytamy na stronie stołecznej Wyborczej. Jednak jest pewien, przynajmniej z punktu widzenia Wyborczej, problem.
Marta Lempart, Strajk Kobiet
Marta Lempart, Strajk Kobiet / Screen FB "Antysystemowiec"

Otóż organizatorem wydarzenia jest niejaki "Antysystemowiec". Pobieżny przegląd jego strony na Facebooku nie nastraja szczególnie "progresywnie"

- Gdy słysze postulaty Ogólnopolski Strajk Kobiet to mam wrażenie, że oni się chyba dziel Lenina naczytali...

- pisze np. Antysystemowiec publikując film z Martą Lempart na tle flagi ZSRR

- Kiedy zadajesz trudne pytania jednej z działaczek konfederacji... Ja naprawdę szanowałem konfederację za postulaty wolnościowe, ale ten szacunek z dnia na dzień coraz bardziej spada...

- pisze w innym miejscu, czy...

- To uczucie kiedy dostajesz Bana od Ogólnopolskiego Strajku Kobiet za to, że w komentarzu napisałeś, że powinni zaprosić Mentzena do rady konsultacyjnej, bo jest świetnym ekonomistą... Troszkę przestałem rozumieć czego oni w sumie chcą, bo wydaje mi się, że to zaczyna iść w złą stronę i zaraz nam tu totalny socjalizm zrobią. Sama inicjatywa obalenia PiS jest słuszna, postulaty wolnościowe też, ale żeby dostać bana za samą propozycję to tego już nie ogarniam

- pisze "Antysystemowiec"

Przyznać jednak trzeba, że "Antysystemowiec" łączy zadziwiające postulaty, bo z jednej strony jakieś poparcie dla Konfederacji, a z drugiej dla aborcji. Z pewnością jednak nie jest typowym czytelnikiem Gazety Wyborczej.

- Kilka dni temu sprawdziłem, kto robi tego "Sylwestra u Kaczora", a Wyborcza w swym zachwycie nie sprawdziła, a to zdaje się jakiś sympatyk Konfy, któremu marzy się połączenie strajku kobiet z libertarianizmem.

- komentuje publicysta Krzysztof Karnkowski

 

To uczucie kiedy dostajesz Bana od Ogólnopolski Strajk Kobiet za to, że w komentarzu napisałeś, że powinni zaprosić...

Opublikowany przez AntySystemowiec Niedziela, 1 listopada 2020

Kiedy zadajesz trudne pytania jednej z działaczek konfederacji... Ja naprawdę szanowałem konfederację za postulaty...

Opublikowany przez AntySystemowiec Czwartek, 29 października 2020

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura