"Sylwester u Kaczora". Wyborcza zachwycona, ale nie sprawdziła kto jest organizatorem...

"Warszawiacy skrzykują się na "sylwestra u Kaczora". Mimo zakazu wychodzenia z domu" - raduje się stołeczna "Gazeta Wyborcza" - Nadchodzi noc pełna wrażeń. Już 31 grudnia od godz. 19 zaczynamy największą imprezę sylwestrową w Polsce. Sylwester u Kaczora" - tymi słowami zaczyna się filmik zapowiadający wydarzenie na Żoliborzu - czytamy na stronie stołecznej Wyborczej. Jednak jest pewien, przynajmniej z punktu widzenia Wyborczej, problem.
Marta Lempart, Strajk Kobiet
Marta Lempart, Strajk Kobiet / Screen FB "Antysystemowiec"

Otóż organizatorem wydarzenia jest niejaki "Antysystemowiec". Pobieżny przegląd jego strony na Facebooku nie nastraja szczególnie "progresywnie"

- Gdy słysze postulaty Ogólnopolski Strajk Kobiet to mam wrażenie, że oni się chyba dziel Lenina naczytali...

- pisze np. Antysystemowiec publikując film z Martą Lempart na tle flagi ZSRR

- Kiedy zadajesz trudne pytania jednej z działaczek konfederacji... Ja naprawdę szanowałem konfederację za postulaty wolnościowe, ale ten szacunek z dnia na dzień coraz bardziej spada...

- pisze w innym miejscu, czy...

- To uczucie kiedy dostajesz Bana od Ogólnopolskiego Strajku Kobiet za to, że w komentarzu napisałeś, że powinni zaprosić Mentzena do rady konsultacyjnej, bo jest świetnym ekonomistą... Troszkę przestałem rozumieć czego oni w sumie chcą, bo wydaje mi się, że to zaczyna iść w złą stronę i zaraz nam tu totalny socjalizm zrobią. Sama inicjatywa obalenia PiS jest słuszna, postulaty wolnościowe też, ale żeby dostać bana za samą propozycję to tego już nie ogarniam

- pisze "Antysystemowiec"

Przyznać jednak trzeba, że "Antysystemowiec" łączy zadziwiające postulaty, bo z jednej strony jakieś poparcie dla Konfederacji, a z drugiej dla aborcji. Z pewnością jednak nie jest typowym czytelnikiem Gazety Wyborczej.

- Kilka dni temu sprawdziłem, kto robi tego "Sylwestra u Kaczora", a Wyborcza w swym zachwycie nie sprawdziła, a to zdaje się jakiś sympatyk Konfy, któremu marzy się połączenie strajku kobiet z libertarianizmem.

- komentuje publicysta Krzysztof Karnkowski

 

To uczucie kiedy dostajesz Bana od Ogólnopolski Strajk Kobiet za to, że w komentarzu napisałeś, że powinni zaprosić...

Opublikowany przez AntySystemowiec Niedziela, 1 listopada 2020

Kiedy zadajesz trudne pytania jednej z działaczek konfederacji... Ja naprawdę szanowałem konfederację za postulaty...

Opublikowany przez AntySystemowiec Czwartek, 29 października 2020

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe