REKLAMA

[FOTO] Wzruszające podziękowania Polakom za akcję w Dover namazane na naczepie TIRa

Kierowcy z całego świata dziękuję polskiej misji medycznej i wojskowej, która w czasie Świąt Bożego Narodzenia dotarła do nich, by jak najszybciej umożliwić im ewakuację z zamkniętej brytyjsko-francuskiej granicy.
podziękowania dla polskiej misji medycznej [FOTO] Wzruszające podziękowania Polakom za akcję w Dover namazane na naczepie TIRa
podziękowania dla polskiej misji medycznej / Agata Supinska twitter

„Kierowcy z Dover są wdzięczni, Brytyjczycy są wdzięczni, Hiszpanie są wdzięczni, Polska i Polacy pokazali się od bardzo dobrej strony... tylko Gazeta Wyborcza niezadowolona. ;)” – napisał wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz.
To komentarz do posta Agaty Supińskiej, która napisała: Coś wspaniałego!  Prosto od kierowców płyną podziękowania dla #PolesinUK i @PolishEmbassyUK za pomoc i wsparcie w Dover”


Wcześniej Polakom dziękował lider prawicowej partii VOX z Hiszpanii. „Polska wysyła żołnierzy do Wielkiej Brytanii, aby pomogli uwięzionym kierowcom ciężarówek, zarówno swoim obywatelom, jak i tym z innych krajów, których opuściły rządy” podkreślił Santiago Abascal, lider ugrupowania.  

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura