[FOTO] Wzruszające podziękowania Polakom za akcję w Dover namazane na naczepie TIRa

Kierowcy z całego świata dziękuję polskiej misji medycznej i wojskowej, która w czasie Świąt Bożego Narodzenia dotarła do nich, by jak najszybciej umożliwić im ewakuację z zamkniętej brytyjsko-francuskiej granicy.
podziękowania dla polskiej misji medycznej [FOTO] Wzruszające podziękowania Polakom za akcję w Dover namazane na naczepie TIRa
podziękowania dla polskiej misji medycznej / Agata Supinska twitter

„Kierowcy z Dover są wdzięczni, Brytyjczycy są wdzięczni, Hiszpanie są wdzięczni, Polska i Polacy pokazali się od bardzo dobrej strony... tylko Gazeta Wyborcza niezadowolona. ;)” – napisał wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz.
To komentarz do posta Agaty Supińskiej, która napisała: Coś wspaniałego!  Prosto od kierowców płyną podziękowania dla #PolesinUK i @PolishEmbassyUK za pomoc i wsparcie w Dover”


Wcześniej Polakom dziękował lider prawicowej partii VOX z Hiszpanii. „Polska wysyła żołnierzy do Wielkiej Brytanii, aby pomogli uwięzionym kierowcom ciężarówek, zarówno swoim obywatelom, jak i tym z innych krajów, których opuściły rządy” podkreślił Santiago Abascal, lider ugrupowania.  

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe