REKLAMA

TVN24 transmitował szczepienie Kosinika-Kamysza. „Przekonać płaskoziemców”

Szef Polskiego Stronnictwa Ludowego zaszczepił się przeciwko COVID-19. Wydarzenie było transmitowane w telewizji. Oprócz lidera ludowców w szpitalu MSWiA zaszczepił się Waldemar Kraska z PiS. Problem w tym, że Internauci głównie komentowali działanie Kosiniaka-Kamysza w kontekście jego koalicji ws. RPO z Konfederacją.
Władysław Kosiniak-Kamysz szczepiony TVN24 transmitował szczepienie Kosinika-Kamysza. „Przekonać płaskoziemców”
Władysław Kosiniak-Kamysz szczepiony / screen - TVN24

„Szczepionka na koronawirusa gwarantuje nam trzy wartości: zdrowie, wolność i normalność. Daje szansę na to, że nie zachorujemy, perspektywę wolności od obostrzeń oraz nadzieję na powrót do spotkań i normalności. Dlatego kierując się nauką i wiedzą warto się zaszczepić!” – stwierdził szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.


Internauci pod ostatnim wpisem szefa PSL głównie komentują koalicję ws. wyboru RPO jaką ludowcy zawarli z Konfederacją. „Zaszczep się i już przestańcie namawiać bo jesteście gorsi niż akwizytorzy którzy chodzą po klatkach schodowych z wymianą drzwi”, „A szczep się! Tylko farmazonów nie wypisuj”, „Spektakl żenujący... ale jeśli ma przekonać część płaskoziemców, to warto było się tak skompromitować” – to tylko część z najpikantniejszych ale mniej wulgarnych komentarzy. Pod profilem lidera PSL osoby wspierające Strajk Kobiet wyzywają Kosiniaka-Kamysza za sojusz z Korwinem, krytykują go także Ci sympatycy Konfederacji, którzy kwestionują istnienie pandemii.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura