TVN24 transmitował szczepienie Kosinika-Kamysza. „Przekonać płaskoziemców”

Szef Polskiego Stronnictwa Ludowego zaszczepił się przeciwko COVID-19. Wydarzenie było transmitowane w telewizji. Oprócz lidera ludowców w szpitalu MSWiA zaszczepił się Waldemar Kraska z PiS. Problem w tym, że Internauci głównie komentowali działanie Kosiniaka-Kamysza w kontekście jego koalicji ws. RPO z Konfederacją.
Władysław Kosiniak-Kamysz szczepiony TVN24 transmitował szczepienie Kosinika-Kamysza. „Przekonać płaskoziemców”
Władysław Kosiniak-Kamysz szczepiony / screen - TVN24

„Szczepionka na koronawirusa gwarantuje nam trzy wartości: zdrowie, wolność i normalność. Daje szansę na to, że nie zachorujemy, perspektywę wolności od obostrzeń oraz nadzieję na powrót do spotkań i normalności. Dlatego kierując się nauką i wiedzą warto się zaszczepić!” – stwierdził szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.


Internauci pod ostatnim wpisem szefa PSL głównie komentują koalicję ws. wyboru RPO jaką ludowcy zawarli z Konfederacją. „Zaszczep się i już przestańcie namawiać bo jesteście gorsi niż akwizytorzy którzy chodzą po klatkach schodowych z wymianą drzwi”, „A szczep się! Tylko farmazonów nie wypisuj”, „Spektakl żenujący... ale jeśli ma przekonać część płaskoziemców, to warto było się tak skompromitować” – to tylko część z najpikantniejszych ale mniej wulgarnych komentarzy. Pod profilem lidera PSL osoby wspierające Strajk Kobiet wyzywają Kosiniaka-Kamysza za sojusz z Korwinem, krytykują go także Ci sympatycy Konfederacji, którzy kwestionują istnienie pandemii.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe