"Jaś" Kapela zarzuca nam manipulację. Pan się dobrze czuje Panie "Jasiu"?

Jestem Hanna M. Zagulska i w 2013 roku zrobiłam sobie aborcję. Mówię o tym pierwszy raz publicznie, bo uważam że mówienie o naszym prawie do decydowania o sobie, jest najważniejsze. A Wy? – pisała na Twitterze aktywistka. Głos zabrał również partner Zagulskiej, publicysta Krytyki Politycznej "Jaś" Kapela, który napisał - Polecam posłuchać jak moja dziewczyna opowiada jak zrobiła sobie aborcję. Niestety nie ze mną, ale jeszcze wszystko przed nami - Wobec nieludzkiego podejścia do kwestii zabijania dzieci na parę spadła owszem lawina krytyki, przed którą "Jaś" broni się zarzucając nam "manipulację".
"Jaś" Kapela / Wikipedia CC BY-SA 4,0 Adrian Tync

Czytaj również: Jaś Kapela: "Jak moja dziewczyna zrobiła sobie aborcję. Niestety nie ze mną..."

- Wspierając Hanię, napisałem: „polecam posłuchać, jak moja dziewczyna opowiada, jak zrobiła sobie aborcję. Niestety, nie ze mną, ale jeszcze wszystko przed nami XD”. Nie wiem, czemu portal tysol.pl uciął „XD” z cytatu, ale może to właśnie wprowadziło zamęt w głowach co mniej krytycznie nastawionych dziennikarzy.

- pisze "Jaś" Kapela  w swoim tekście "Jak powiedzieć, że aborcja jest ok, żeby wreszcie dotarło?" na stronie Krytyki Politycznej

No więc Panie "Jasiu". Po pierwsze w pisaniu, że "aborcja" jest OK" nie ma niczego normalnego, niezależnie od tego czy dodaje się do tego "XD" czy nie. Żarty z zabijania dzieci również nie są normalne. Są chore. A dodawanie do tego typu "żartów" "XD" jest chore w dwójnasób.

A po drugie nikt Panu, Panie "Jasiu" niczego nie uciął, powinieneś Pan ogarniać własne profile, wtedy może byś Pan również ogarnął, że napisałeś Pan prawie to samo na Twitterze i na Facebooku. Na Twitterze owszem dodałeś "XD", ale w naszym materiale odnosiliśmy się do Pana wpisu na FACEBOOKU, gdzie nie dodałeś Pan "XD" tylko serduszko, tęczę i płomień. 

Przepraszam, że nie zaznaczyliśmy serduszka, tęczy i płomienia w cytacie, postaramy się dodawać wszystkie niesamowicie wpływające na treść Pana wypowiedzi jednorożce, tęcze i tego typu pierdolety, ale w tym przypadku wszystkie były widoczne na screenie z Pana wpisu zamieszczonym w tweetcie, który dodaliśmy do tekstu, więc Pana wpis na ich braku w tym przypadku bardzo nie ucierpiał.

A "jak powiedzieć, że aborcja jest ok, żeby wreszcie dotarło"? Nijak, bo zabijanie dzieci nie jest OK i rozumie to każdy, kto nie udaje, że nie ma sumienia.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe